Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Illegális, meg nagy köcsögség,...

TheReaper88 kérdése:

Illegális, meg nagy köcsögség, meg, hogy sorvadna le a kezem - ezt fogjátok írni tudom, de valaki mégis ért ehhez?

Figyelt kérdés

Egy YouTuber csatornát szeretnék venni amin 1-2K feliratkozó van, vagy hackelni egyet, de elsősorban venni. Tudtok ilyen oldalakat?

Aki csak szidni tud, az ne tegye, mert tudom, hogy bunkóság.


2019. máj. 19. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem számít Neked, hogy jellemzően fake feliratkozóid lesznek, akkor vannak social media exchange oldalak, mint a lik4like.org...
2019. máj. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hopsz, sorry, elgépeltem: like4like.org
2019. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és ezt az oldalt, hogy kell használni, mert nem tudom.
2019. máj. 19. 18:59
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
#3 nem csoda, elvégre írni sem tudsz. :D Szóval a hackelést is elfelejtheted.
2019. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Csak én vagyok az, aki fejben Radics Peti hangon olvassa fel az ilyen kérdéseket? :D
2019. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Beregisztrálsz, csinálsz magadnak valamilyen social media (például Twitter) fiókot kimondottan az efféle oldalakhoz, gyűjtesz krediteket és azokat felhsználod YouTube feliratkozók gyűjtésére.


YouTube-n vagy valahol az interneten csak-csak találsz kezelési útmutatót az efféle oldalakhoz.

2019. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2k feliratkozo meg kitorolni is keves...
2019. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ember, ha annyi eszed és kreativitásod sincs, hogy 1-2k feliratkozót összeszedj, akkor ez csak felesleges pénzkidobás/idő pazarlás!


az, hogy a hackelés illegális és nagy k0cs0gség ahogy te fogalmaztál az másodlagos, neked ha még sikerülne is venni/szerezni 1 ilyen csatornát az is inkább csak hanyatlásnak indulna, még a bot-ok is leiratkoznának :D


inkább gondold végig mit is szeretnél, gondolom elég fiatal vagy, vagy csak gyerekes a gondolkodásod

egy komoly csatornához nem ilyen mentalitás kell! ha komolyan szeretnéd csinálni, akkor tegyél is azért!

2019. máj. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tabaki ***** válasza:
100%
Nekem már van 86 feliratkozóm a 139 videómra. Ha majd elérem az ezret, üzletelhetünk.
2019. máj. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!