Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Köcsögség lenne tőlem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köcsögség lenne tőlem?

Figyelt kérdés
Na ufff... Van egy srác aki nagyon tetszik nekem és megkérdezte tőlem hogy lennék e a barátnője. Viszont egy probléma van, az ex barátnője egyszer nagyon maga alatt volt miatta és én voltam ott neki. Nem vagyok már vele olyan jó kapcsolatban viszont úgy érzem hogy ez kicsit kocsogseg tőlem.
2019. ápr. 12. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Akkor segítettél neki, ha jelenleg nem a legjobb barátnőd és nem te beszélted rá, hogy fejezzék be, akkor szerintem elfogadható.

De lehet, hogy intő jel, ami azzal a lánnyal történt. Azért legyél körültekintő.

2019. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a szakítás az exszel pár hónapja történt, és mivel azt nem Te váltottad ki, bűntudat nélkül kezdj el vele szórakozni. Ismerkedjetek meg jobban egymással. Az 1. válaszoló az utolsó mondatában figyelmeztetett egy dologra. Igen, erre ügyelj, de ez egy általános érvényű intelem, hiszen fiatalok vagytok, ismerkedtek, és ha sokban nem egyeztek jellemileg, akkor elválnak az útjaitok.
2019. ápr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!