Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jol tettem, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jol tettem, hogy nem ismeteltem onmagam?

Figyelt kérdés

Penteken beszeltunk arrol, hogy szombaton talalkoznank, park, seta. Benne voltam, lelkse voltam.

Mondtam a fiunak, hogy irjon ram szombaton, ha meg mindig all a dolog, mert o sokkal elfoglaltabb mint en.

Nem irt semmit, es azota meg se nezte meg a group chatet se.


Most nem tudom, hogy mi van, mert ez egy hete volt, ilyen sokaig sose szokott offline lenni.

Azt varta, hogy majd megint en irok ra szombaton, hogy akkor megyunk vagy mi?


Nem tudom, hogy mi van, mert nem akartam a nyakaba lihegni se, konyorogni, hogy menjunk mar.

Vagy ezt kellett volna?


En 22 o 21 es haverok vagyunk, bar eleg kozel kerultunk egymashoz erzelmileg az utobbi idoben.

Vagy ugy latszik, hogy csak en hittem ezt. :(


2019. aug. 9. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Ha akar toled valamit keresni fog. Ne magadat hibaztasd, azert mert nem irtal neki. Raadasul te vagy a lany. Szoval fel a fejjel es csak lazán:)
2019. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 yukina26 válasza:
63%
Szerintem ha megkérdezed, hogy akkor van e kedve elmenni valahova attól még nem leszel idegesítő. Lehet tényleg csak arra vár hogy te írj rá, próbálj meg vele beszélni. Ha meg elfoglalt azt megfogja neked úgy is mondani.
2019. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Yukina26 legyszi olvasd el megegyszer.

Penteken beszeltunk az elmenetelrol, es akkor mondtam neki, hogy irjon szombaton, ha meg mindig ok a dolog.

Es amikor nem irt szombaton, akkor nem irtam neki en se, mert ugy gondoltam, hogy ha mar penteken lebeszeltuk, akkor nem fogom magam ismetelni.


Nem az volt, hogy nem kerdeztem meg.

Hanem, hogy nem kerdeztem ra megegyszer.

2019. aug. 9. 18:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól tetted, hogy nem írtál rá ismét!

Ha a megbeszélt dolgot semmissé teszi akármi közbejött esemény, annak a kötelessége írni, aki miatt nem lehetséges.

.

Ismeretlenül nem akarom dicsérni a srácot, de nagy bunkó.

2019. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!