Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek onmagam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek onmagam?

Figyelt kérdés
Utalom ezt a valakit aki most vagyok. Nem erzem magam onmagamnak,mert tudom valahol,hogy igazibol milyen vagyok,de annyi mindenen mentem mar keresztul,hogy egyszeruen megvaltoztam nagyon rossz iranyba. Egy hulye k**va lettem pedig tisztaban vagyok vele,hogy nem vagyok ilyen. Es ez nagyon zavar. Emiatt semmilyen kapcsolatot nem tudok senkivel se kezdeni,mert sajat magammal se vagyok tisztaba. Valakivel vvolt mar ilyen? Mit tehetnek,hogy ujra olyan legyek,mint regen? :(
2015. dec. 3. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Régen másmilyen voltál? Csak mert mindenkinek (legalábbis szerintem) van egy mélyen lévő egyénisége amilyen szeretne lenni, csak valamiért mégsem olyan, pl: a társadalom, mások véleménye miatt.
2015. dec. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En regen mindig fociztam meg tanultam nem is erdekelt semmi fiu es nagyon pozitivan alltam mindenhez. Kedves voltam mindenkivel egyszoval akkor voltam onmagam. Azota borzaszto sok rossz dolog tortent velem es ezek teljesen tonkretettek lelkileg. Megfelelesi kenyszerem van es minden pasival leallok flortolni. Es en se ertem ez miert van. Azt akarom,hogy valakinek kelljek, mert felek a maganytol. De emiatt tolom el magamtol az embereket...De az a baj,hogy mivan ha mar keso? En nem akarok igy maradni es foleg nem megjobban belesodrodni ebbe. Abba akarom ezt hagyni es engedni akarom,hogy felszinre torjon a sajat egyenisegem. :(
2015. dec. 3. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz emberek vesznek korul. Masreszrol lehet, hogy tul sokat adsz masok velemenyere. Lehet olyanokera, akiknek semmi kozuk hozzad, vagy ha van, sosem tudsz nekik megfelelni, ha olyan vagy, amilyen.
2015. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hülye kérdés: más nem tudsz lenni.

Legfeljebb másnak hiszed magad. Lehet, hogy tényleg hülye k..va vagy, csak nem mered beismerni magadnak.

2015. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem vagyok. Tisztaban vagyok vele hogy nem vagyok ilyen. Utalom amit csinalok. Nem akarom csinalni. Ha k**va lennek egy csepp megbanas nem lenne bennem. Csak meg akarom talalni sajatmagam aki voltam aki elveszett azok miatt a dolgok miatt amiken atmentem. :(
2015. dec. 3. 21:53
 6/6 eznemlényeges ***** válasza:
Gondold át, hogy milyen voltál régen, s próbálj hasonlóan cselekedni. Próbálj akár külsőre megváltozni, de a legjobb ha gondolkozol rajta.
2015. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!