Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan alakitsak ki kapcsolato...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakitsak ki kapcsolatot fiukkal? Hogyan talaljam meg onmagam? (Tobbi lennt)

Figyelt kérdés
Igazabol meg csak 16 eves vagyok, szoval az is lehet hogy még csak éretlen vagyok az egész kapcsolat dologhoz de amire igazabol gondolok igy a kerdes alatt hogy hogyan tudok olyan szoros kapcsolatot kialakitani egy fiuval ami aztan szerelem lesz? Hogyan engedjek valakit olyan kozel magamhoz? Voltak mar ilyen 1-2 hetes kapcsolataim de valahogy sosem volt jo, mindig felszines volt hiaba regota ismertem oket es ugy gondoltam hogy onmagam lehetek veluk valahogy megsem mukodott. Nem tudok feloldodni, ugy erzem hoy konnyen ram lehet unni es ez megorjit. Igazabol nem vagyok meg teljesen tisztaban onmagammal marmint hogy ki is vagyok en , milyen is vagyok en, igazabol tudom hogy elobb ezt kell megtudnom, de hogyan. Igazabol egy teljesen atlagos lanynak tartom magam es ezert felek hogy sosem fogok tudni megfogni valakit annyira hogy szerelmes legyen belem, vagy nem is tudom ezt igazan leirni. Nincs egy olyan nagyon eros kialakult szemelyisegem ami miatt rogton belem szeretnenek. Akik ismernek baratim, szeretnek, de az hogy ide eljussak sok evnyi baratsag kellett , higy teljesen onmagam lehessek elottik. De valahogy a fiukkal sosem tudok tovabb jutni , sosem mukodik. Mostanaban sokat gondolkozok ezen es nem tudom hogy tudnek ebben fejlodni, hogy konnyebben tudjak megnyilni masok elott, hogyan ismerjem meg onmagamat marmint tudom hogy ezek ilyen alapkerdesek de esetleg tapasztalatokat vagy akarmilyen tanacsot szivesen hallanek ❤❤

2018. jan. 29. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tapasztalnod kell , csalodnod , maj ujra szeretned . Nem kotelezo egy kapcsolat ,nem muszaly szeru , mert kedvelsz valakit nem kell meg ossze is jonnod vele ezert. Lehetseges eretebb vagy es a korodbeli fiuk nem tudnak olyant adni neked amire vagysz , neked egy ferfira lenne szukseged , de csak kolykokket dob a gep. Gondold at ezt.
2018. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eddig csak velem egyidos fiukkal kavargattam vagyis igazabol joba voltunk elotte mar es ugy bulikon aztan smaroltunk es igy kialakult valami kapcsolat fele meg igazabol egy csomot beszelgettunk meg ilyesmi de mindig a fiuk szakitottak es valahogy azt erzem hogy talan sosem fogok tudni senkit sem ugy megfogni csupan a szemelyisegemmel vagy nemtudom, nem erzem magamat 100%an nyugodtnak ugymond egy fiu tarsosagaban es nemtudom miert van ez hogy ennyire nehez ez nekem . Hogy mivel tudnek magabiztosabb kozvetlenebb lenni a fiukkal, tudom hogy nem minden egy kapcsolat de mot gondolom ebben a korszakban vagyok hogy mar nagyon vagyok arra higy szeressen valaki hogy ott legyen valaki akivel barmit megtudok beszelni akivel csak siman szeretek lenni es alapjaba veve szerintem nagyon jo baratno lennek csak unalmas(vagyis gondolom ezert lett mindig vege a “kapcsolataimnak”). Megakarom tudni elobb hogy mi bennem az a kis plussz ami masban nincs de nemtudom erre hogy tudok rajonni.
2018. jan. 29. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!