Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok melletekkel, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melletekkel, vagy feneketekkel vagytok jobban megelégedve? Milyen lenne mindkettőből az ideális?

Figyelt kérdés
Kort is îrjatok!

2019. aug. 14. 20:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
A mellemmel teljesen elégedett vagyok, a fenekem lehetne izmosabb, feszesebb :)
2019. okt. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettővel a fenekemet imadom úgy ahogy van nagy kerek izmos feszes (sport) a mellem is nagy van tartasa az izom miatt ami alatta van de lehetne kisebb szerintem bar igy sem rossz

16/l

2019. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két testrészem olyan, amivel meg vagyok elégedve: a melleim nagyok és feszesek, a fenekem kisebb és kerek.

Cserébe viszont bűn ronda vagyok.

Semmi sem tökéletes:)

(a barátomnak tök jó vagyok)

2019. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a mellemmel, mert azon úgyse nagyon tudok változtatni, így muszáj kibéküljek vele, akkor is ka nem túl nagy (B). De a fenekemre edzek es van is eredménye, egy picit meg nagyobb popsit szeretnék izomból, most is feszes viszont!
2020. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
85%
Mindkettő átlagos, a fenekem szép kerek, bár nem túl nagy. A melleim lehetnének feszesebbek.
2020. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%
15: Lehagytam, 16L
2020. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Mrcock ***** válasza:
100%

Bocsánat hogy beletrolkodok a beszélgetésbe! De azoknak a lányoknak akik nincsenek magukkal megelégedve azért lenne egy üzenetem:


Lehet hogy csúnyának látod magad de hidd el hogy van aki pont azt fogja keresni ami rajtad van😊!!


Én pl a teltkarcsú lányokat szeretem akiket néhányan lekövéreztek meg hasonlók...

31/f

2020. ápr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
85%
A mellem A-s, de meg vagyok vele elégedve, az alakomhoz talál, a fenekemmel sincs baj, lehetne picit kerekebb.
2020. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igen nagyok a melleim - egyesek szerint hatalmasak- egy kicsit lógnak, de velük maximálisan meg vagyok elégedve.

A fenekem ezzel szemben kicsi, és elég lapos - ez nem tetszik.

2020. júl. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
85%

Egyikkel se teljesen, de a mellem jobban tetszik.

80/B méret, pont akkora, hogy messziről is látni lehessen, de nem fáj tőle a hátam. Baj vele annyi, hogy striás (gyorsan nőtt meg ekkorára), oldalra áll, a jobb egy picit lejjebb van, nem szimmetrikusan a mellbimbóim, és a bimbó körül, meg a mellem alján, oldalán, és között idegesítő pehelyszőrök vannak.

A fenekem pedig túl nagy, túl puha, mindig megbámulják, otthon tapiznak, csapkodnak (hiába mondom, hogy Ne🙄), striás, pelyhes ez is. Meg felesleges ekkora fenék a felsőtestemhez, meg úgy ámblokk úgy nézek ki szerintem, mintha egy 55-60 kilós nő felsőtestét össze rakták volna egy 80 kilós lábaival, ezzel létrehozva a káoszt, ami vagyok. 😂

2020. júl. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!