Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked milyen az ideális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked milyen az ideális partner külsőre?

Figyelt kérdés

Magasság, testalkat, hajszín stb.. +írj kor, nemet

Pl. 165cm magas, vékony, szőke, 19/F vagyok


2019. jún. 16. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Van egy elképzelt ideál, de szinte sosem pont olyanok jöttek be eddig, úgyhogy irreleváns. Mindenesetre ha belegondolok, mindig egy magas, normálisan kisportolt (nem gyúrós "csakfelsőtestreedzem" gyuri), barnás hajú és zöld szemű. Igazából a hajszín annyiban fontos, hogy a nagyon szőke, illetve vörös hajúak még sosem tetszettek, valamint szemszín sem lényeges, csak annyi, hogy legyen valami megfogó a tekintetében. Előny, ha alapból kicsit mogorvább arca van, viszont ha megmutatja a mosolygós énjét, az aranyos.
2019. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem 175 cm magas ,kb 60-65 kg-s , hosszú szökésbarna hajú, kék szemű lányok jönnek be! És jobban tetszik a fiatalabb korosztály 15 éves...

17/F

2019. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ideálom.

Mármint eddig mindig nagyon különböző emberek tetszettek meg.

Pl volt olyan akinek kék szeme szokesbarna haja volt, fehér bőre volt. Hát olyan átlagos testalkat de plusz volt rajta. Ő is nagyon tetszett.

Aztán volt olyan hogy sötét barna haja sötét barna haja és barnasabb bőre. Izmos testalkattal.

És most akivel együtt vagyok ő is nagyon bejön, komolyan már minden egyes testrészét megimádtam. Neki pedig világos barna szeme van, fekete haja, izmosabb de már kezdenek eltűnni az kockák:D

És barna színű haja van. Best forever:D

18L

2019. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Magasság mindegy, nálam alacsonyabb ne legyen és kész. (Ezt a szintet nem nehéz megugrani, 160 cm vagyok.)

Normál testalkat, vagyis nem muszáj kisportoltnak lennie (nyilván az előny, kivéve ha már nagyon durva bodybuilder teste van, az inkább taszító), de ne is legyen sörhasa meg integetőhája huszonévesen.

Hajszín mindegy, bár általában barnákon akad meg a szemem, de igazából az összhatás a fontos.

Borosta, ha szép akkor előny. Ha nem tud szép borostát növeszteni akkor meg inkább borotválkozzon. :D

Öltözködést illetően pedig csak annyi, hogy legyen valami alap színharmónia (ne vegyen fel lilát zölddel), meg ne járkáljon szakadt/koszos ruhákban. Vannak stílusok amik nem jönnek be, de azok képviselőiből viszonylag kevés van.

Korban legalább annyi mint én, max 1 évvel fiatalabb (de csak azért, mert évvesztes vagyok, és egy 18 évessel simán járhatunk ugyanarra az évfolyamra, tehát ilyen tekintetben nincs lemaradva), de mondjuk max 4-5 évvel idősebb.

Külsőre szerintem ennyi.


19/L

2019. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, nekem sincs ideálom, mivel eddig nem sikerült különösebb hasonlóságot felfedezni azok közt a fiúk közt, akik eddig megtetszettek nekem.


Az egyikük magas, barna hajú, barna szemű fiú, meglehetősen vékony. Semmi különleges nem volt a kinézetében... Mármint helyes volt, de semmi kirívó... esetleg az ruhái: elég alteresen öltözködött.

A másik nem túl magas, nagyon szőke és kifejezetten nagydarab csávó, meghatározhatatlan színű, talán szürkésbarna szemekkel.


Ha mégis meg kellene fogalmaznom, hogy milyen az ideális partner, a konkrét külső tulajdonságok helyett inkább kicsit általánosabbakat mondanék: pl

- ne legyen alacsonyabb nálam

- ne legyen vékonyabb nálam (ezt nem nehéz elérni, 1-2 fiút ismerek, aki soványabb :D)

- nem kell kikent-kifent szépség legyen, de azért legyen tiszta és ápolt

- ahogyan előttem is írták, legyen valamiféle öltözködési stílusa

Na, de a fiúismerőseim 90%-a megfelel az összes kritériumnak, szóval nem vagyok valami válogatós, ami a kinézetet illeti. Viszont nyilván nem tetszik meg mindegyikük, szóval nem tudom megmondani, hogy tulajdonképpen mit szeretek egy fiú kinézetében... :)


18/l

2019. jún. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én alacsony vagyok szóval az ideális partnerem is legyen minimum egymagas de ha lehet alacsonyabb (én is olyan 165 cm vagyok) és ami még furább 19/F XD (De eskü nem a kérdező vagyokxd) inkább sportos és vékonyabb külső meg BARNA haj és szem hehe:)

Ideálom annyira nincs, korban talán a minimum 16-17 aztán sokkal se legyen idősebb olyan 20 még oké :) Igaziból a személyisége fontos nekem egy nőnek, volt barátnőm aki nagyon szép volt de teljesen érdektelen és unalmas személyiség volt szóval igen.

2019. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Magas (173-nál magasabb),

Barna hajú,

Szép szemű.

Inkább legyen normális, kedves, minthogy a külső számítson. Az úgyis megöregszik. :)

16/L

2019. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az ideálom a sötét/fekete haj, kék szem, bár lehet más színű is, na de a sötét haj a gyengém <3 eléggé alacsony vagyok, mégis a magasabb srácok tetszenek, 175 cm, vagy feletti, ne legyen rajta felesleg, az is tetszik ha kicsit ki van gyúrva, sportol valamit, de ne legyen izomtömeg. Nézzen ki jól, legyen magára igényes. Félreértés ne essék, nem a pávák jönnek be XD


19/L

2019. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!