Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek milyen az ideális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek milyen az ideális lány külsőleg?

Figyelt kérdés
Szem,haj,kg,cm stb.
2019. ápr. 23. 09:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Engem nem a külső érdekel elsősorban. Ha nem úgy néz ki mint egy hajléktalan, akkor nem számít, hogy milyenek a számok. Én 180 vagyok, de nem vetem meg a 150 centis lányok társaságát sem. A kiló pont nem érdekel. Szem, haj szintúgy, amíg nem csapzott. Engem sokkal jobban érdekel, hogy kedves legyen és lehessen vele beszélgetni.
2019. ápr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
43%
Nem a külső a lényeg, de ha valamit mégis mondani kell: 165 cm, átlagos vagy kissé telt testalkat, sötétbarna hosszú haj, barna szem, nagyon kis mell, széles comb, lapos, nagy fenék.
2019. ápr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
43%
Nekem a barna, barnászöld szemű lányok jönnek be, de nem számítt sokat, csak annyi, hogy talán hamarabb megfog. Haj nálam viszont fontos, hogy hosszú legyen, minimum váll alá érjen, de minél hosszabb annál szebbnek tartom. Szinre mindegy, csak ne legyen kék, lila, zöld stb. A kiló az magasságfüggő, ne legyen vékony de ne legyen elhízott se, pár kg plusz nem akadály, sőtt valakinek igen jól áll, atól függ, hogy oszlik el. Előny ha nem sminkeli ki úgy magát, mint egy Barbie baba, de minimális természetesen nem zavaró, bár egy szép lány smink nélkül is szép.
2019. ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
25%

Szem: barna, zöld, kék

haj: barna

kg: nemtudom, de ne legyen se kövér, se anorexiás

cm: nálam alacsonyabb

Ez csak ideál, de igazából, nekem a belső a legfontosabb.

2019. ápr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
41%
Tengerkék szem, barna haj, 165cm 🙂
2019. ápr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Milyen fura majdnem minden fiúnak a nem fontos a külső, élő meg ha nem vagy 10/10-es akkor hozzád se szólnak

16L

2019. ápr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
55%
Nem fogom megmérni a lány magasságát, sem a súlyát. Ha első ránézésre bejön, hát bejön. Legyen szép, ápolt és mosolygós.
2019. ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
31%
2019. ápr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%
#6-os nagyon jól mondja. Igenis számít a fiúknak a külső. Ahogy mindenkinek, mert ezaz első amit meglátsz a másikon. És ha nem tetszik valaki meg se szólítod.
2019. ápr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
24%
Nagy csöcs meg segg
2019. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!