Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek milyen az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen az ideális fiú külsőre?

Figyelt kérdés
Magasság, testalkat, haj, hajszín, szemszín, ilyesmi.
2019. jún. 28. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Legalább 180 centi magas, széles váll, izmos mellkas, erős kar és láb, sötét haj, szemszín mindegy.

De hozzátenném, hogy az igazi vonzalomhoz nem elég a külső, kell valami belső kisugárzás is, ami megragad. És ha ez megvan, akkor lehet a külső egészen másmilyen is.

2019. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 October15 ***** válasza:
37%

Erre a kérdésre most mégis milyen választ vársz? :D

Ilyen alapon az ideális nő nedvesedik az UCS szettektől és átenged az államvizsgán... XD

2019. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Barna, kicsit hosszabb haj (amit lehet túrni :DD), olyan 175cm vagy magasabb, és legyenek szépek a fogai


De igazából az összkép a lényeg, amiket leírtam, igazából csak előnybe vannak.

2019. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legalább 177-178 cm magas. Vékony. Világos vagy középbarna hajú. Olyan haja van amibe bele lehet túrni.
2019. jún. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

NE pontozzatok le, mert tényleg ez jön be!

● Magasság mindegy, 165+ tól jöhet, de legideálisabb esetben 190+ centis lóba#ó

● testalkatra sportosan vékony, az a tipikus pasi aki edz, de alig szed magára izmot. De attól még van rajta, szóval vékony de izmos.

● a haja mindegy, csak legyen ápolt és álljon jól neki. Azért ha lehet akkor bele tudjak túrni.

● a szeme is mindegy, láttam már ijesztő kék szemet és igéző "átlagos barnát" is.

● arcra a lényeg hogy legyen jó az összkép, de szeretem ha egy kicsit "babaarcú", vastag szájjal.

● és lehet hogy bolond vagyok, de szeretem ha egy fiúnak jó a segge:D

Egyébként pedig ezek nem annyira számítanak, csak elképzelések, valójában a belső és a külső harmóniája adja meg hogy tetszik-e valaki:)

19L

2019. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam ezek a tulajdonságok nem mérvadók.

Sokkal inkább úgymond az összkép ami számít nálam. Legyen a srácnak egy olyan kisugárzása, fellépése ami valamiért megfog. Itt nem kell nagy dolgokra gondolni, elég egy határozott, aranyos mosoly és kész :D

Ezenfelül persze a személyisége ami a legfonotosabb, de ez nem volt a kérdésben.


Nagyvonalakban ennyi. Nincsen ideálom.

2019. jún. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Középmagas, sötét hajú, barna vagy zöld szemű, nem az a csont és bőr típusú, érett, ragaszkodó, hűséges és bújós férfi (velem egyidős fiúkák között még ilyet nem láttam). :)
2019. júl. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!