Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakított de meggondolta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított de meggondolta magát és újra velem akar lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szakított velem de most újra össze akar jönni. Mit tegyek?

Egy évig jártunk és két hónappal ezelőtt közölte velem hogy nem érzi már azt mint régebben és szakítsunk. Elég rosszul éreztem magam hisz én még mindig szerettem de túl tettem magam a dolgon. Azon a hétvégén átmentem mert pár cuccom ott volt nála. Csak a bátyja volt otthon aki beengedett meg segítette összeszedni a cuccaim. Jól elbeszélgettünk, nevetgéltünk. A bátyja volt az én kiskori szerelmem,meg "jártunk" még alsóban. Felajánlotta hogy haza visz,a lakásom előtt megcsókolt aztán elfajultak a dolgok és nem álltunk meg a csóknál. Azóta is megtörtént párszor az a dolog. Nem vagyunk együtt, de egyre több időt töltünk együtt és nagyon megkedveltem őt. Az exem viszont felkeresett. ő nem tudja mi van köztem és a bátyja között,nem szerettem volna vele összeveszni végül is megbeszéltük higy barátok maradunk meg a bátyja se akart balhét. Az exem elhívott kávézni,beszélgettünk és közölte hogy rájött hogy nagyon szeret és nem akart elveszíteni csak akkot neki is megvoltak a gondjai és nem akart belerángatni. Vissza akar kapni de az a gond hogy nem tudom mit szeretnék. Persze szerettem őt de most minden bonyolult és nem tudom már mit érzek és ki iránt.



2019. aug. 15. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. Valószínűleg egy másik lány miatt hagyott el, akivel nem jött össze, ezért vissza akar kapni. Ha egyszer megtette, legközelebb is meg fogja.
2019. aug. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Zárd le, felejtsd el. Egy hosszú kapcsolatban, ha valaki a társad, akkor nem szakítasz vele, ha gondjaid vannak, hanem megbeszéled. Most biztos rájött, hogy mégsem talált mást, és magányos.

A te részedről sem lehetett olyan komoly, ha a bátyjával lefekszel. Nem is egy másik pasival, hanem a bátyjával.

Egyik részről sincs már meg az, ami egy komoly kapcsolathoz kéne.

Ha újrakezditek, akkor is idővel vége lesz, ráadásul akkor tuti kiderül minden, és akkor még családi balhé is lesz náluk.

2019. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!