Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek életem első csókjától,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek életem első csókjától, hogy elrontom, vagy valami hülyeséget csinálok?

Figyelt kérdés

Szóval 17 éves vagyok és mostanában kezdtem el csajozni, önbizalmam megvan, sármom meg van, jól nézek ki, stb.. ismerkedéssel, randival nincs gond, a csókot leszámítva.


Sosem csókolóztam még, és nem tudom pontosan mit kell csinálni. És itt nem arra gondolok hogy nézz a szemébe, meg lassan csináld, fordítsd jobbra a fejed meg stb.. ezeket vágom


A sima nem nyelves csók is rendben van, csak lekell érzékien szopni gyakorlatilag a másik ajkát, de a nyelvet fogalmam sincs hogy kéne használni. Mármint ha a felső ajkát csókolod a másiknak akkor oké hogy egyuttal be is tudod rakni a nyelvedet a szájába, de ha az alsót csókolod akkor nem tudod? Vagy full retardált vagyok?


Meg mondja mindenki hogy ez ösztönös stb.. Oké, gondolom nekem is menne másodjára már, csak az a probléma hogy a lányok ebben az életkorban már biztosan csinálták, én viszont még nem, és ha már én hívom el randira, és szólítom le az utcán meg stb, akkor eléggé gáz lenne hogy ezek után fogalmam sincs hogy kell csókolózni...


Hogyan gyakoroljam? Hogy működik pontosan a nyelves csók? :) Meg amúgy ebben az életkorban első randin, szoktak francia csókkal nyitni kezdésnek? Vagy legelején elég egy sima szájra puszi, + egy nyelvnélküli csók?



2019. aug. 16. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Jezusom ennyire ra stresszelsz??

Légy laza és minden megy ahogyan mennie kell ::))

Mindenki benazott először, én is.

Az első csók a lány részéről , teljesen le dugta a nyelvet a torkomon.

Na ezt ne csináld kérlek.

2019. aug. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Nagyon hosszú, amit írsz, úgyhogy csak a címben feltett kérdésre válaszolok: NEM tudom, hogy félsz-e.
2019. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1


Igen rá stresszelek, mert félek hogy csalódást okoznék a csajnak.


#2


Csak olyan kérdést enged kiírni a gyakori aminek kérőjel van a végén, persze átfogalmazhattam volna, de szerintem ez nem túl lényeges.

2019. aug. 16. 18:12
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Hmm en is stresszeltem sosem tudtam megerteni stb, aztan halistennek amikor odakerultem a csaj csokolt meg es total lekoppintottam hogy o hogy csinalja es ugy csinaltam vegig, azt mondta hogy istenem de jol csokolsz, mondom szuper mert te vagy az elso ugy meglepodott mintha ezer eve szereto lettem volna :D de ugy nehez ha neked kell kezdemenyezni nekem nagy mazlim volt :D
2019. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Senkinek sem tökéletes az első csókja.

Nincs értelme attól félni, hogy amit nem gyakoroltál nem csinálod jól. A szorongás és a túlhajszolt maximalizmus az, ami elrontja a helyzetet.


Éld meg a pillanatot! Ne akarj szelfi csinálni róla. Legyél jelen. Élvezd. Aztán tanulj.


Egy valamivel el lehet rontani a csókot : ha büdös a szád. Randi előtt moss fogat. És lehetőleg ne egyél / igyál / szívjál mást, mint a partnered. Ennél többet nem kell készülni.


A többit megtanulod. (csücsörítés szintén olyan, hogy kevés embernek jön be)

2019. aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, nem tudod elrontani. Csokot nem lehet elrontani :)
2019. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Na eddig nem féltem az első csókomtól, de most beparáztattál :D

Nem tudtam hogy ennyire túl lehet gondolni. Persze van a szájra puszi meg a csók ami nem ugyanaz. De csak nem lehet olyan bonyolult csinálni. Ha meg a lány nem viseli el, hogy esetleg bénázol egy kicsit akkor az nem normális. Egy 17 éves lány nem feltétlenül csinálta ezt már előtte. Ne parázz rá. Csak csináld magabiztosan és ne túl sok nyállal. Arra asszem szoktak panaszkodni :/

Sok sikert!

16/L

2019. aug. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Szoopd le a száját :DDDD
2019. aug. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#4


Biztosan nekem fog kellenem kezdeményezni, és úgy elég nehéz lesz lemásolni bármint is :D

2019. aug. 17. 11:20
 10/11 anonim ***** válasza:

Értem. A pontozásból az derül ki, hogy valaki szereti, ha a partnere szája kifejezetten büdös, miközben csókol.

Egészségetekre!

2019. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!