Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben sok a 10...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben sok a 10 év körkülömbség?

Figyelt kérdés

Én 17 éves vagyok, a srác akivel pedig alakulnak a dolgaink 27. Nem tudom, hogy a társadalom, szülök stb. mit szólnának hozzánk, annyira máshol járunk az életünkben. Azt hozzá teszem, hogy én elég érett vagyok, barátnőim is mind idősebbek pár évvel. A velem egykorúak untatnak.


Szerintetek megér egy próbát? Vagy nem sok remény van hogy jól alakulhatnak a dolgaink?



2019. aug. 16. 19:43
 1/9 anonim válasza:
100%

Szerintem megér egy próbát. Leginkább tőled függ, hogy mennyire vágysz egy komolyabb kapcsolatra, illetve mennyire vagy alkalmas rá. Később sokkal kevesebbnek fog tűnni ez a korkülönbség. Pl amikor 35 lesz, te 25 leszel, amit már senki nem fog megszólni.

Az alkalmasságot úgy értem, hogy mennyire jól tudsz konfliktust kezelni vagy mennyire vagy tisztában a saját magaddal és az igényeiddel, hogyan tudod ezeket kommunikálni.

Ezekben neki előnye lesz veled szemben a több tapasztalata miatt.

2019. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
76%

A 17-27 évesként én soknak tartom a 10 év korkülönbséget.Te még gondolom tanulsz, akár évekig. A srác pedig már dolgozik, önálló életet él, akár bele az éjszakába, ami Részéről természetes, Részedről azért kevésbé tartom ezt annak.


Hiába,hogy éretten gondolkodsz, de tény, 17 éves vagy.


A Te oldaladról viszont nem csodálkozom ezen annyira mint a srác oldaláról nézve.

2019. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
52%

Hogy evek alatt ez ilyen bevett szoveg mindig hogy mindenki erettebb a koranal es erre bizonyitek szolgal hogy idosebb baratnoi vannak....


Nokent mondom Neked Hozzad kepest jo par ev tapasztalattal, ez a pali csak hulyere vesz teged, fel tesz a polcra aztan ha kellesz levesz..... ha jol is nezel ki meg kis diszkiseretnek is jo leszel az oldalan de ha mint a mostani tini lanyok csak azt fogjak rad hinni hogy a huga vagy.


Nem akarlak elkeseriteni es ezek lehet rosszul esnek Neked de hidd el a tapasztalat es a rutin beszel belolem ennyi idosen es talan egy hatalmas pofara esestol megkimeltelek ezzel a valaszommal egyszer majd talan megkoszonod ha maskepp dontenel megis. :)

Puszi!

27N

2019. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az őszinteséget! A nyers igazságra vágytam, más szemszögből nézve.
2019. aug. 16. 19:55
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt

2019. aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem sok.
2019. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Így,hogy a pasi az idősebb így szerintem nem vészes,fordítva már egy kicsit érdekesebben jönne ki. Egyébként a lényeg az,hogy te ne érezd se cikinek,se kellemetlennek.Ha ez meg van akkor nincs gond.Amúgy nekem van egy csaj ismerősöm aki pár hete töltötte a 18-at,tehát kb. egykorú velem ,és összejött egy 32 éves rendőrrel. :D Szóval ez ahhoz képest lófütty.
2019. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Sajna csak most láttam a kérdésed


Egy időben ilyenek sokat filóztam én is


nekem egy 13 évvel idősebb srác udvarolt mikor 16 voltam


de ő olyan kis komolytalanka volt a korához képest neki engedtem vele két évet el voltam nagyon boldogan


csak aztán voltam olyan hülye, hogy összevesztem vele és elvesztettem őt


de volt mikor később egy 12 évvel idősebb mászott rám ő róla csak úgy sugárzott h csak a friss húsra megy ő tipikus macho volt aki szórta rám a pénzt és mindent akart azonnal


első párom meg nem volt túl gazdag de nagyon törődött velem


figyelj oda ha a srác hajlandó várni rád ha nem érzed h meg akar fektetni minél hamarabb

ha nem nyom el hanem figyel rád apróságokkal kedveskedik kiváncsi amit mondasz sok ilyen picuri dologból tudsz rájönni h melyik fajta


lehet szerencséd van és őszintén fog téged szereti akár örökre


hamar ki fog derülni az idősebb srácok többsége hamar meg akar szerezni magának

ha vár rád érettségiig akkor viszont ne zavard el csak a kora miatt

2019. aug. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

meg írnál róla pár dolgot?


értelmes srác, van hasonló hobbitok? érzed h a párod lehet?


azt meg h várj az érettségiig csak úgy mondtam nem muszáj addig csak kord alapján tippelem h akörül járhatsz

2019. aug. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!