Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
A párommal lassan 1 éve vagyunk együtt, nem valami jó a kapcsolatunk, korábban megcsalt, amire minden bizonyiték megvolt mégis azóta tagadja. Az utóbbi időben sokat veszekszünk és nem kivánjuk egymás társaságát sem. A páromnak van egy jó barátja, többször is találkoztam már vele a párom társaságában, mindig bókolt nekem és nagyon kedves volt velem, ami a páromról egyáltalán nem mondható el. Egyszer átjött hozzánk, a párom nem volt otthon csak én ezért maradt, hogy a páromat megvárja. Sokat beszélgettünk, majd hirtelen magához húzott és elmondta, hogy nagyon sokat gondol rám és ha a közelemben van majd felrobban. Olyanokat is mondott nekem, hogy ő már nagyon rég keresi az igazit, akivel közös jövőt tervezhet. Nekem ez úgy jött le, mintha célozgatna, hogy akar velem valamit. Szex nem volt, de mindenmás igen... Nem tudom mit csináljak, mert már korábban is nagyon sokat gondoltam rá és nem birom kiverni a fejemből. Nem tudom, hogy szakitsak-e a párommal. Mi van, ha a barátja csak szexet akar tőlem és csak szórakozik. Úgy érzem, hogy vele boldogabb lennék, mint a mostani párommal.
2019. júl. 29. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Igyis úgyis jól járnál. Megszabadulsz ettől a gyokertol és lesz egy jó éjszakás, ha más nem.
2019. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalók szappanoperája...

Szakíts!

2019. júl. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még soha, senki nem volt hasonló helyzetben.
2019. júl. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, minden héten. Amúgy, egyik jobb, mint a másik. Meg te is szép vagy.
2019. júl. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szóval,ha csak szórakozik vagy nem gondolja komokyan,akkor inkább maradsz a jelenlegivel,ami minden tekintetben semmit nem ér,és boldog sem vagy?Tök igazad van.Inkább a szar,mint egy másik vagy az egyedüllét.

Remélem.érezted a cinizmust.

2019. júl. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!