Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen ruha/ruhák...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen ruha/ruhák jönnek be a lányokon?

Figyelt kérdés

Az undorító emberek kíméljenek!

Arra lennék kíváncsi, h nektk meik az a stílus amiek be jön a lányokon? Mi az amit vonzónak találtok??



L



2019. aug. 17. 22:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Egy szép szoknya, vagy ilyen nyári egyberuha.
2019. aug. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
Teljesen hétköznapi, ünnepélyesen kiöltözött, "kawaii" öltözködés stílus
2019. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És muszaly a nagyon drága helyekről vásárolni?? Lecc kort is írjátok
2019. aug. 17. 22:51
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Kettes vagyok. Én például utálom ha valaki csak márkás drága cuccokba jár mert felvágnak vele. Tök jól kinéző kényelmes ruhákat kaphatsz bármilyen márkából bármelyik boltban. 16/f
2019. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nagyon kösziii!
2019. aug. 17. 22:54
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
1., és lehet turkálós is :)
2019. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Kímaival az a baj, egyszerűen tönkremegy a silány anyag. Egy H&M, C&A, New Yorker, stb.-bem már egész olcsón tudsz minőségi dolgokat vásárólni
2019. aug. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Annyira a ruhát nem szoktam nézni, csak ha nagyon feltűnő és kitűnik a tömegből, vagy valami ilyesmi-

Igazából szerintem akkor a legjobb, ha valamit a személyiségből is elárul a ruha, pl. bandapólók (pl engem a zene nagyon felpörget és bumm- instant beszédtéma), vagy sportosabb cuccok (cipők akár), New-Yorkeres pólók (azok legtöbbször cukik), stb...

17 és bocsi a sok zárójeles részért xD

2019. aug. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Egyberuha/szoknya szerintem nagyon csini tud lenni. De ugyanezt gondolom egy sima farmer + felső kombóról is, csak legyen nőies. Teljesen mindegy honnan származik a ruha, az egyéniségedet tükrözze. Ha fekete tetszik, legyen fekete, ha sárga akkor sárga. Nem a márka a lényeg.
2019. aug. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

Egyszerübb stílus jön be nyári dressek jól tudnak kinézni vagy színess, világos színek nyáron.Télen amikor akkora pulcsi van rajta hogy csak az ujja vége lóg ki nah az nagyon aranyosan tud kinezni szerintem.

Ha márkás akkor vagy valami designer az bejön nekem is van de ezek a hypeolt alibi márkák annyira nem. Ja és igazából lehet bármilyen márka ha szarul néz ki a ruha akkor tök mindegy. pl ott a calvin Klein annyira tömeg lett és ha már nagyobb a cK logó mint a lassan a pulcsi/póló na az okádék.

2019. aug. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!