Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti buliban hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti buliban hogyan tánc közben hogyan adjátok a lány tudtára, hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Én úgy szoktam, hogy finoman átkarolom a derekát hátulról, és lehajtom a fejem a vállára, vagy a feje búbjára, és úgy táncolok vele. Nálam általában bejön ez a módszer.

2019. aug. 21. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
nekidörgölöm a farkam, de a tied se rossz
2019. aug. 21. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az enyémbe is benne van a farokdörgölés a segghez, csak azt hittem, ezt nem kell leírni, mert egyértelmű.
2019. aug. 21. 12:35
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Ti azért elég furák vagytok.

A farkatokat a lány fenekéhez dörgölni??

Komolyan??

Kb egy tárgyként tekintetek rá.

Bocsi, de szerintem ez nagyon csúnya dolog.

Az tök jó ha rádőlsz a vállára de a többi.... Ne legyünk már ennyire ilyenek.

A másik amikor folyamatosan tapogatjátok a lányokat.

2019. aug. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyni szokták. Ha neked nem tetszik, mondhatod, hogy nem akarod.
2019. aug. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eléggé bunkóság szerintem.
2019. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Miért lenne bunkoság?!

Nem egy ilyet láttam szórakozó helyen, amit a lányok eléggé élveztek. És ha olyan lány aki ezt hagyja is, akkor megelégszik ezzel is. A "hímnemű egyedek" állandóan meg vannak szólva az ilyen dolgokért, közben a lányok akik ezt hagyják azok sem különbek és ennél többet nem érdemelnek. Ha zavarja őket, hátrafordulnak és lenyomnak egy nyaklevest, vagy odaszólnak, hogy fejezze be (ahogy azok a lányok teszik akik nem hajlandóak magukat tárgyként kezeltetni) 🙂🙂

2019. aug. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ebben igazad vanm
2019. aug. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!