Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A bunkó lányok is érdemelnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bunkó lányok is érdemelnek szeretetet?

Figyelt kérdés

Kedves vagyok alapvetően, de sokszor megbántok másokat, mert hirtelenharagú és szókimondó vagyok, és, ha felmegy bennem a pumpa, hangosan kiabálok.

Nagyon megtetszett egy srác, akit ma láttam, és szeretnék megismerkedni vele, de a lelkiismeretem nem engedi. Bűntudatom van, és rossz embernek érzem magam, és úgy érzem, nem érdemelném meg, de közben vágyom rá, és tudom, hogy én is tetszem neki.

Szerintetek merjek kezdeményezni/hagyjam a fenébe?

17/l



2019. aug. 13. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne légy buta! Persze, hogy próbálkozz!

És közben gyakorold az önuralmat :) Az igazi bunkó nem is ismeri fel magáról, hogy az, meg az nem is egyenlő a hirtelen haragúsággal.

2019. aug. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Az, mert erős személyiséged van és kiallsz magadert nem egyenlő azzal, hogy szar ember vagy.

Kell egy alap önbizalom, hogy ne tudnanak mások befolyásolni.

Menj oda bátran, persze nem kell azon lebaszni a fejét, ha benned éppen felmegy a pumpa. Kontrollálni kontrolláld magad, mégis csak egy hölgy vagy. A túlzott mértékű szókimondóság zavaró lehet egyes helyzetekben, de ha tudod, mikor kell ezeket a tulajdonságaid használni, akkor rendben leszel.

Sok sikert!

2019. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Igazából ez max tá kapcsolat lesz, de inkább egynyaras kalandnak tűnik.

Tényleg sajnálom azokat az embereket, akiknek velem kell élniük/barátkozniuk 😅 Azzal nyugtatom magam, hogy biztos rászolgáltak, mert előző életükben biztos bűnözők voltak.

Ez a srác meg remélem bírja, ha irányítják, mert azzal is van egy-két gondom, hogy nem tudom elviselni, ha nem az van, amit én akarok 😅 Milyen szerencse, hogy csak 4 napig vagyok ott, ahol vagyok 😂

2019. aug. 13. 22:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, próbáld meg ;)
2019. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem ezzel semmi baj nincs, és merj kezdeményezni. Mindenki megérdemli a szeretetet. Én is mindig kimondom amit gondolok, néha olyan stílusban, hogy még engem is zavar. Emiatt vagy szeret valaki vagy utál, de nem igazán semlegesek velem, és szerintem te is hasonlót érezhetsz :)
2019. aug. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, valahogy úgy, csak nálam rosszabb, mivel a családom is így bánik velem. Mármint, hogy az egyik személyiségem/míg nem kezdek el egy f@$zként viselkedni, tök kedvesek, dicsérgetnek, ölelgetnek, puszilgatnak, minden kutyatöke, néha úgy érzem, megfojtanak ezzel.

Aztán, ha kicsit is mérgesebb vagyok, jön a botrány, mindenki nekem/egymásnak esik, jobb(?) esetben röhögő görcsöt kapnak, amitől idegesebb leszek, mert "nem veszik komolyan a problémámat"

Lehet azért van ez, mert középső gyerek vagyok/szimplán nem nyertem a személyiség lottón, ugyanakkor próbálok rajta változtatni, kevés sikerrel.

Annyi szerencsém, hogy elsőre mindenkivel nagyon megnyerő vagyok, és sokáig az is tudok lenni, míg valami fel nem bosszant. Úgyhogy, ha találkozom a sráccal, és nincsen nyakamon a família, megpróbálok beszélgetni vele😇

2019. aug. 13. 23:11
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
A bunkóknak van a legnagyobb szükségük erre. De érdemelni nem érdemelték ki.
2019. aug. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Te nem bunkó vagy, hanem őszinte, és bárki akinek fáj, amit mondasz az azért van, mert az igazság fáj. Egyébként, persze, hogy kezdeményezz, nincs mit veszíteni.
2019. aug. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!