Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megér egy próbát?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megér egy próbát?

Figyelt kérdés

Hát én 3 hét és 18 leszek viszont a "hercegem" csak 15 éves.

Minden stimmel, még a horoszkóp és a szimpátia is.

De vajon ez túl nagy korkülönbség? Illetve, ilyen fiatalon biztos más a nézőpontja...Ezért kérdezem, hogy érdemes-e erőlködnöm érte.



2019. aug. 23. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Próbáld meg. Ha nem próbálod meg, akkor nem vesztesz semmit, de nem is nyersz, illetve soha nem tudod meg mi lett volna ha...
2019. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem. De nem azért a kévés (3 év...) korkülönbség miatt, hanem mert a horoszkópot is belekevered ebbe... De ha a másikat ezt nem zavarja, akkor nem látom akadályát.
2019. aug. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kevés olyan 15 éves fiú van, aki azonos, vagy hasonló érettségi szinten van, mint egy 18 éves lány.

Viszont az sem lehetetlen

De egy próbát megér, ismerjétek meg egymást, beszélgessetek komolyabb témákról, hogy kiderítsd, felnőtt- e már egy ilyen kapcsolathoz

2019. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2

kicsit megszállott vagyok lol tehát jó hogy.(na meg azért hiszek is neki, sokszor bejött.)

2019. aug. 25. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!