Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hagyjam az egészet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam az egészet és inkább felejtsem el vagy egy próbát megér és írjak neki? 18L

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy buliban találkoztam és eléggé megtetszett. Az egyik barátnőm akivel mentem ebbe a buliba, már régebbről ismeri, mert egy suliba járnak. Valamennyit beszélgettünk is a sráccal, meg sokszor összemosolyogtunk. Barátnőmmel is beszéltek, aki elmondta neki, hogy nekem bejön, de szerinte nagyon pozitívan reagált rá és olyanokat mondott, amiből az jön le, mintha én is megtetszettem volna neki. Először nyilván mérges voltam kicsit, hogy kerítőnősködött, de persze valamilyen szinten örültem is, mikor elmondta ezeket.

Másnap be is jelölt a srác, gondoltam, akkor majd valószínűleg írni is fog nekem...hát nem így lett. Állítólag viszonylag félénk típus, de valamennyire úgy vagyok vele, hogy ha annyira megfogtam volna, akkor biztos keresett volna.

Mégse tudom kiverni a fejemből és volt, hogy már úgy voltam vele, hogy én írok neki. De egyrészről nem vagyok az a kezdeményező típus és sokszor már ha csak ráírok valakire (akkor is ha közelebbi ismerősre), rögtön azt érzem, hogy teher vagyok. Másrészről már majdnem egy hónap eltelt és lehet, hogy már azt se tudja ki vagyok.


2019. ápr. 19. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egy próbát megér.
2019. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
mindenki a maga cseresznyéjének a pogácsa
2019. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
irj neki, biztos o is akart, csak vmiert nem ment neki.
2019. ápr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!