Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy iPad Pro 11-el, illetve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy iPad Pro 11-el, illetve egy iPhone XS-el lehet jobban csajozni?

Figyelt kérdés

Melyiket tegyem le az asztalra az étteremben/restiben/kocsmában hogy végre oda jöjjön egy csaj hozzám?

F/21



2019. aug. 25. 15:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a mai nőknél egy BMW-vel többet elérsz :)
2019. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
Tesó. Rakj le az asztalra egy kettetort Csabai lecsokolbaszt és akkor mennék a nők mint a kiba$zott királyok bethlehembe teso
2019. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy hülye pöc$ vagy ha azzal akarsz csajozni.
2019. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Android parti vagyok

Nalam kizaro ok az almas logo

😆


Amugy remelem ez a vicc kategoriaba akartad tenni ugye ?

2019. aug. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Én meg pont hogy szóba se állnék azzal, aki ilyen hülyeségekre ennyi pénzt költene... Nem az Apple-el van bajom, hanem azzal, hogy a telefonjaik ára az eget veri, mikor csak okostelefonok...


Egy iPhone XS 300.000 forint körül van (vagy több), az iPad Pro 11 dettó

Az én telefonom (Samsung Galaxy A50) 88.000 forint volt

Ha több mint 3-szor annyit adsz ki egy telefonra, amivel pont azt csinálod, mind az olcsóbbal, csak azért mert menő, én biztos össze nem jönnék veled. A családi kasszát hogy kezelnéd, ha már most csak így szórod a pénzt?


18/L

2019. aug. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%

Nehogy már egy fos párszázezer forintos almával próbálj meg csajozni!


Ha mondjuk kicsapnád az asztalra a Ferrari kulcsát, akkor odamennék hozzád. De csakis akkor. Egy szaros telefonért fel sem emelném a seggem. Ha van mellé még egy menő motorcsónakod, akkor talán lehetne valami köztünk. Talán...

🤔

2019. szept. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyből ezzel próbálkoznál nálam, háát akármennyire szimpatikus lennél, hamar változna a véleményem..
2019. okt. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sírok!! 🤣🤣🤣
2020. máj. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!