Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az, hogy egy csajnál lesz-e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy egy csajnál lesz-e esélyed azt már lehet tudni azelőtt is, hogy bepróbálkoznál?

Figyelt kérdés
Úgy értem,ha ismerek egy csajt. Pl. legyen ez egy munkatárs.Nem mutat különösebb érdeklődést,nem is tudja,hogy akarnék tőle bármit is.Aztán bepróbálkozok nála.Lehet,hogy utána több érdeklődést mutat,vagy sikerül vele összejönni? 18/F

2019. aug. 27. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"A puding próbája az evés." - szokták mondani.


Be kell próbálkozni, mert csak úgy derülhet ki, hogy sikerül-e összejönni azzal a lánnyal, vagy sem.

2019. aug. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Hátha mondjuk apáca, akkor nem biztos, hogy összefog jönni...Lehet benne amúgy valami!
2019. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó!Mit értesz ezalatt ?Egyébként,valakivel volt már olyan,hogy azt hitte nem jön be a csajnak aztán kiderült,hogy mégis kapható volt a dologra.?
2019. aug. 28. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak az volt! Eddig mindíg engem szedtek fel a nők, pedig nem vagyok egy nagy durranás! A kérdésedre válaszolva pedig keress egy bizalmas kollégát! Ha felnőttek vagytok már csak van annyi eszetek, hogy finoman kipuhatolózzátok, hogy amúgy tetszel-e a leánynak.
2019. okt. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!