Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lenne szánalmas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne szánalmas bepróbálkoznom egy hetedikes csajnál?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, szeptemberben leszek végzős.

A lány szeptemberben lesz nyolcadikos, most 13 év körül van.


Elég sok önértékelési problémám van, és mivel kb 13 évesnek nézek ki, sokkal szívesebben ismerkedem nálam 3-4 évvel fiatalabbakkal. Nehogy valami rosszat gondoljatok, konkrétan eddig 1 lány volt ilyen korkülönbséggel, akivel ismerkedtem, de róla is inkább leszálltam.


Ez a csaj nagyon szép már most is, és bár nyilván kicsit kislányos, nem tűnik idiótának.

Egyelőre még nem tettem semmit, mert iszonyat cikinek érzem ezt az egészet, de nagyon sokat gondolkozom rajta, hogy miért ne írhatnék rá legalább csak dumálgatni?!


(Tudom magam türtőztetni, tehát esélytelen, hogy 10-20 év múlva is még a nyolcadikos lányoknak írogassak, ettől nem kell félni.. :D)


2017. márc. 11. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

de lehet mégis így fog történni :D

ha beletörődsz abba, hogy értelmi szinten inkább közelebb állnak hozzád a 13 évesek, akkor hozzászoksz, és elképzelhető, hogy 24-25 évesen is inkább azokkal fogsz foglalkozni.

2017. márc. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem szánalmas. Én

például örülnék annak ha valaki a veled egy idős kiszemeltem rámirna.

13L

2017. márc. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lassan felnőtt vagy ő meg még bőven gyerek. Ne erőltesd a dolgot.
2017. márc. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es látod, téged sem a kor érdekel, hanem hogy a kiszemelted legyen. hány ilyennel találkoztam már én is.

lehet a kérdező taszító lenne számodra, és egyből azon pörögnél, hogy mégis mit akar már tőled 17 éves létére...:D

2017. márc. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!