Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anululu kérdése:

Mit gondoltok arról hogy egy 16 éves lány egy 20-28 éves palival van együtt?

Figyelt kérdés
Én személy szerint ellenzem és undorítónak is tartom.

2019. aug. 28. 14:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%

A húgom 16 a párja 21.

Nagyon szeretik egymást, lassan egy éve együtt vannak, és még nem feküdtek le, szóval a srác nem erre hajt, hanem tényleg szereti a testvéremet.

Miért is undorító szerinted, hogy együtt vannak? Egy 20 éves és egy 25 éves kapcsolata gondolom nem zavar.

2019. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Be kell szopni, kérdező, hogy a lányok gyorsabban érnek, mint a pasik. 16 éves korban a 16 éves fiúkat nagyon gyereknek érzik.
2019. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
65%
18 vagyok és a párom 28 lesz. Majdnem 3 éve együtt, első kapcsolatom és nem bántam meg. Undorodj, de csak magadnak okozol kárt. Én pedig élem az életem boldogan;)
2019. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%
Ezek után meg se merek szólalni hogy 17 évesen nekem bejön egy 31 éves férfi 😬
2019. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Mit érdekel az téged? Irigy vagy? Ő dolguk
2019. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%

Igazából fogalmam sincs mi az undorító benne.

A kor egy szám és ennyi.

Nyilván vannak akik kihasználják egymást, nem mondom h nem. De ez egykorúak között is megtörténhet, nem kor függő.


Miért is ítélünk el mindenkit aki olyat szeret aki valamivel idősebb vagy fiatalabb nála?

Mert h ezt vettem észre. Mindenki vagy pénzhajhász, vagy a szexre megy férfiak esetében ugye.


A szerelem szerelem, és nem válogat. Se kor, se nem, se bőrszín alapján.

Sajnálom ha nem tetszik.

Ez van, és ha ezt nem tudod elfogadni és undorítónak találod csak sajnálni tudlak.


De egyébként sincs senkinek semmi köze hozzá. Ellenzed?

Mit ellenzel benne? Max azt mondhatod h te nem ilyen párkapcsolatra vágysz. Jó h megtiltani nem akarod az embereknek akik között van pár év korkülönbség h együtt legyenek. Ez a kérdés egy vicc.

Én is sokkaaal idősebb férfit szeretek, évek óta együtt vagyunk és pofátlanul boldog vagyok mellette.

És jót mosolygunk/röhögünk azokon akik furán néznek, megjegyzéseket tesznek meg egyebek. Mert szánalmas ha valaki ennyire bele akar kotnyeleskedni más életébe és elítél mindent és mindenkit aki nem ugyanazt képviseli amit ő,vagy nem úgy éli az életét ahogy ő jónak gondolja.


És most remélem jobban érzed magad h kikesereghetted bánatod, remélem ez lesz életed legnagyobb problémája. :)

2019. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem.. Nem vagyok irigy egyáltalán. Nekem az a véleményem ami. Én nem azt kértem hogy elemezzétek hogy én milyen véleményen vagyok. Most az hogy nekem ez nem tetszik nem hülye vagyok vagy degenerált csak máshogy gondolkodom mint sokan mások
2019. aug. 29. 21:20
 18/20 anonim ***** válasza:
Csak kerestük, hol érdekel a véleményed.
2019. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet olyan véleményed, hogy Neked nem tetszik.

Nekem is vannak ilyenjeim. Meglátok valakit, valakiket és egyszerűen nem tetszik.

De semmi jelét nem adom, hogy én mit gondolok, hisz nem ismerem őket, ez csak egy első benyomásom.

Én a kifejezéseden akadtam fenn, mert ami undorító, attól elfordul az ember, hisz nyilván látni sem bírja.

A szélsőséges kifejezéseknek meg van a helyük, de ide finoman kifejezve is, nem illik.

2019. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Hát a mostani srácok eléggé kislànyosak, tisztelet a kivételnek. Rengeteg kis pàvàt làtni. Ezek helyett nem csodálom , ha férfit akár. 16 éves az már nem kislány!
2019. aug. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!