Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ráírok, esélyt adok rá,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ráírok, esélyt adok rá, hogy újra összejöjjünk?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottunk, de nagyon hiányzik...csak az ilyen apró napi beszélgetések, semmi más.

Tartok attól, hogy számára ez egy jó alkalom lesz, hogy megpróbálja újra visszaállítani a kapcsolatunkat...amit NEM akarok.



Lehetek számára csak egy barát akivel néha el lehet beszélgetni?

Vagy az exeket minnél elöbb tiltani kell mindenhonnan? (lehet ez lenne a legjobb, de nem megy...)



2019. aug. 31. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátnőm mindenhonnan tiltott, az elötte lévő exemmel meg néha beszélgetek, mert megbeszéltünk, hogy ha tényleg nem akar, akkor én nem erőltetem az a legroszabb! Mondjuk azóta sincs senkie én meg szeretnék tőle valamit, de tudom mi lesz rá a válasza! Írj rá és kezdj el újra beszélgetni vele!
2019. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 exem volt akivel beszélgettünk a kapcsolatunk után, de abból se veled se nélküled extra 3 éves kapcsolat lett :D szóval szerintem nem ajánlott
2019. szept. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!