Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam at tenni magam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam at tenni magam az exemen? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
korulbelul egy es fel honapig voltunk egyutt ezen a nyaron.(tudom nem sok ido viszont nagyon megszerettem). nem reg szakitottunk es ugyanaz a barati tarsasagunk, de en mar nem megyek ki veluk mivel nem tudnak vele egy helyen lenni.. de aztan jon a kovetkezo nyar s nem ulhetek itthon egesznap. mégis ugy erzem hogy egy ev mulva sem leszek kepes latni, hallani, kozeleben lenni, foleg vegignezni azt hogy esetleg a baratnojevel szorakozik.. hogyan tudnam elerni azt, hogy ne erdekeljen ennyira?

2019. szept. 1. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Normális hogy ezt érzed, adj magadnak időt és sokkal jobb lesz. Próbáld lefoglalni magad más dolgokkal, itt a suli, szakköröket is nézhetsz, új barátságokat köthetsz.


Azt jól csináltad, hogy a közös barátokkal megszakítottad a kapcsolatot, ismerkedj új társaságokkal és emberekkel. De először éld meg a szomorúságod nyugodtan, ha elfojtod és túl gyorsan akarsz továbblépni, csak rosszabb lesz.

2019. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen, csak az a baj hogy teljesen nem tudom megszakitani a regi barataimmal a kapcsolatot, foleg a legjobb baratnoimmel:))

de koszi szepen

2019. szept. 1. 14:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Fiu vagy lany vagy? Hany eves?

Tipp szempontjabol nem mindegy hogy mivan. :D

2019. szept. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"igen, csak az a baj hogy teljesen nem tudom megszakitani a regi barataimmal a kapcsolatot, foleg a legjobb baratnoimmel"


Kérd meg őket mindenképp akkor, hogy ne beszéljenek a srácról, nem szeretnél semmit hallani róla. Mást nem kell mondani, szóba se kell hogy jöjjön többé. Ha megteszik, akkor nem a barátnőid. Mindketten élitek tovább az életetek és kész.

2019. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
lany vagyok, 17 eves
2019. szept. 1. 18:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Ajh, te lány!

Nem hallottad még, hogy hazi nyúlra nem lövünk?

Ahogy mumkahelyen, suliban, baratikörben sem. Többek között ilyen miatt sem. Kiszurtál sajat magaddal, hogy nem az eszedre, hanem a szívedre hallgattál.

Nem megszólás! Hiszen meg van a magad baja.

Ezen tényleg az idő tud segíteni.

Tudom most sablonosnak tűnik mindez, meg hogy túl kell lépni. De nincs más.

2019. szept. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tudom am hogy hazi nyulra nem lovunk, de igy van, a szivemre hallgattam sajnos. tobbet nem fordul elo:) koszi mindenkinek!
2019. szept. 1. 22:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják, hogy gyász, ha utána akarsz olvasni. Eltarthat úgy egy évig, a "gyászévet" nem véletlenül találták ki, hanem tapasztalatból lett.

És igen, el fog múlni, kérd meg a környezetedet, hogy hanyagolják a témát, és tanulj a "házinyulas" tapasztalatból.

2019. szept. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!