Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után és milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mendes_girl98 kérdése:

Mennyi idő után és milyen sorrendben jön a csók meg a többi?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel már 3 hónapja beszélek, de csak másfél hete találkoztunk először. Az jól is ment, nem történt semmi, csak a végén egy ölelés. A második tali rá egy hétre volt, ott a végén meg akart csókolni, de előtte megint nem történt semmi. És mivel még nem voltam hasonló helyzetben, ezért 1 ölelés után gyorsnak éreztem, és visszautasítottam, utána pedig csak rgy ölelés volt megint és adott egy arcra puszit. Ezzel nincs is gondom. De nem tudom, hogy ha legközelebb is megpróbálná, akkor hogyan kéne reagálnom, mert én úgy gondoltam, hogy ez előtt még van valami kézfogas vagy átkarolás vagy csaka valami apró érintkezés. Esetleg rosszul gondolom?

2019. szept. 3. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Én csak az én esetemet tudom leírni.

Mi 4 hónapig beszéltünk csak neten. Majd találkoztunk. Az első randin átkarolt. A másodikon is csak átkarolt.

A harmadikon szájon akart puszilni de én elforditottam a fejemet. Meg azon már kézen fogva mentünk. A negyedik talin csók is volt. Az ötödiken is csak csók kézen fogas és ölelgetés volt.

Szerintem ez eddig egész jó haladás volt.

Illetve mi hetente egyszer taliztunk hétvégente, szóval így haladtunk.

2019. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm
2019. szept. 3. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!