Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leirnatok az elso csok sztorit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leirnatok az elso csok sztoritokat reszletesen?

Figyelt kérdés
Azt is hogy hany evesen volt:) es hogy fiu vagy lany vagy-e
2019. aug. 27. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok. 15 évesen volt. Kint voltunk egy parkban egy padon, aztán csak megtörtént. De azt tudom hogy én nagyon tartottam tőle. Ő meg tuti nem mert előttem már sok lánnyal volt. :)
2019. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első "csók" oviban volt mert papásmamásat játszottunk ami ennyiben merült ki. De az igazi 14 évesen és nem olyan volt mint a filmekben, hogy közben csiripelnek a madarak meg borzolja a hajunkat a szél. Nem volt barátnőm, úgyhogy osztálytársam bemutatott egy lánynak akinek állítólag tetszettem, nekem meg mindegy volt kb úgyhogy ilyen "szia járunk? Oké" alapon pár nap mulva megtörtént a csók is. Amin izgultam hogy jól csinálom e de ezen kívül semmi extra. Aztán 1 hónapig örökre együtt maradtunk. 25f
2019. aug. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen volt. A barátom elhívott egy koncertre (amúgy a bandát nem szeretem), és leültünk leghátra egy pokrócra, és valami romantikusabb szám alatt megcsókolt.


L

2019. aug. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Városközpontban voltunk, ősz volt és már sötét. A 2. randink volt akkor. Kedveskedni akartam egy puszival, mire a szája szélét sikerült eltalálni. Erre ő megállt, magához húzott és megkérdezte hogy megcsókolhat-e. Én csak piccentettem egyet, ő pedig finoman megcsókolt(nem nyelves). Egyik legszebb emlékem.


18 voltam és lány

2019. aug. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok. 13 évesen náluk voltam és meg akartuk tenni, viszont nagyon paráztunk. 3 órán keresztül ültünk az ágyon várva hogy majd megteszem, míg ő játszotta a hullát. 3 óra után végre megtettem. Nem a legromantikusabb, de szerintem jobb így hogy gáz volt, mivel sokkal jobb így visszaemlékezni rá
2019. aug. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és 13 évesen tortent. Ültünk az ágyon szájrapuszinak indult, de én elkezdtem nyelvezni.. :DD
2019. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!