Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom magam túltenni azon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom magam túltenni azon hogy másfél éven keresztül játszott velem. Teljesen bele voltam/ vagyok esve. Úgy fáj amit tett fél éve ezzel kelek ezzel fekszek, egész nap ezen jár az eszem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Volt egy lány osztálytársam, csak játszott velem, amióta kiderült nem tudok magamhoz térni. Majdnem minden nap vele álmodok. Beszélni nem tudok vele, igazából nem is tudnék a szemébe nézni. Van valami ötletetek mit tehetnék?


18/f



2019. szept. 3. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Lépj túl rajta, és felejtsd el hogy létezik.
2019. szept. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hű ez hogy nem jutott eszembe.... grat
2019. szept. 3. 23:31
 3/3 Csicuki ***** válasza:
Próbáld lefoglalni magad valamivel mondjuk sporttal járj el többet haverokkal. Majd idővel jobb lesz. Meg majd találsz másikat
2019. szept. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!