Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A suliba miért ribiznek le az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A suliba miért ribiznek le az miatt, hogy sok fiúnak tetszem?

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
A csúnyább irigy lányok szokása
2019. szept. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Nem kell figyelembe venni. Ha ennyire szeretnek irigykedni had csináljak.
2019. szept. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Vagy lehet hogy kicsit tényleg teszed magad a fiúk előtt és ezért nem bírnak?!
2019. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Régi "szép"emlékek.Azért mert gonoszak és irigyek a nők.Engem emiatt még a saját osztályfőnököm is lek..vázott.Pedig nem szolgáltam rá.Teljesen tönkretette az iskolás éveimet.A mai napig nem szeretek tükörbe nézni,pedig már 40 éves elmúltam.Ja és egyetlen férfi volt az életemben,a férjem.Tudom,sokan emiatt meg hülyének tartanak,mert ez nem divat,de szerintem ez is erre vezethető vissza.
2019. szept. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
De a te férjednek nem biztos,hogy csak te voltál,mert őt nem alázták meg?
2019. szept. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

A férjemnek volt barátnője előttem,de férfiaknál azért ez másképp működik.Max.vagányabb lesz egy férfi attól,ha buknak rá a nők.

Magam részéről nem megalázónak éreztem,ami velem történt,hanem igazságtalannak,mert rajtam kívül álló dolgok miatt (mert senki nem tehet arról,hogy milyen géneket örökölt) beskatulyáztak és olyan dolgot állítottak rólam,ami egyszerűen nem fedte a valóságot.És én tudatosan,vagy tudat alatt,még a látszatát is el akartam annak kerülni,hogy azt mondhassák-na ugye megmondtam-,ezért van az,szerintem,hogy egyedüli férfi az életemben a férjem volt.De ennek már több mint 25 éve és nem bántam meg.Sőt!

2019. szept. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!