Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác szépnek tart...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisztus2000 kérdése:

Ha egy srác szépnek tart akkor tetszem is neki?

Figyelt kérdés
Szoval tegnap találkoztam vele. Én ügyebár mindig arrol viccelödök ,hogy milyen szép vagyok és tökéletes. És akkor ő ezt nagyon túlzásban vitte. Mikor ment haza meg én is akkor megkérdeztem ,hogy tényleg szépnek tart? És akkor azt írta ,hogy: Szerintem tényleg szép vagy. Meg mindig ő akar fizetni én meg nem akarom hogy ő fizessen mert nem egy ATM-nek nézem. És ha kell kiál mellettem.
2019. júl. 11. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Értem miért nem azt mondta hogy olyan okos vagy.
2019. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nem. :D

Nekem is van olyan srác, aki szerintem helyes, de nem tetszik nekem. Csak szimplán elismerem, hogy jól néz ki.


Amúgy meg lehet szimplán kedvel, mint barát, és ezért is akar mindig ő fizetni, mert udvarias. Aztán meg kitudja.

2019. júl. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Evvel nem azt akartam mondani, hogy biztos nem tetszel neki, csak kitudja. Lehet igen, de lehet csak barátként kezel.
2019. júl. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Én is megmondtam már az egyik lány barátomnak, hogy szerintem szép (mivel maga szerint csúnya). Oszt mivanabba'?

Semmi. Szép, de nem jönnék vele össze. Vagy neked mindenki tetszik, aki szerinted szép? 🙄

2019. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Az, hogy azt mondja szép vagy semmit nem jelent szerintem.

Nekem is elmondjak a fiu barataim, hogy szép vagyok, mert tudják hogy nem vagyok nagyon megelegedve a kulsom el. De attól nem jövök nekik be :)

Az meg, hogy fizet, csak kedvesség. Ajánld fel, hogy te is fizetsz néha, vagy legalább a saját részed. De ha nem, hát ne erőltesd. Csak kedves akár lenni. Udvarias

2019. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jönne össze veled. A szépség önmagában üres fogalom, egy nő inkább legyen vonzó (ami sokkal összetettebb).
2019. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

"megkérdeztem ,hogy tényleg szépnek tart?"

Ha kérdezed (nem magától mondja), akkor szerinted mert volna mást mondani? Ha azt mondja, hogy nem vagy az, akkor meg besértődsz, hiszen "Én ügyebár mindig arrol viccelödök ,hogy milyen szép vagyok és tökéletes." Na igen, látszik mennyire vagy gyerek. Koncentrálj inkább a helyesírás elsajátítására, ahelyett, hogy mások által fényesítenéd az egódat.

2019. júl. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elfelejtette a szerénységedet dicsérni
2019. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek az értékelhetetlen választ. Az a baj hogy a történetnek az 1/100 részét írtam le. És senki sem kérdezz egy normális kérdést sem. Mindenki csak a helyesírással tud jönni pedig nincs semmi jelentősége ha egy ilyen semmirekellő oldalon nem írsz helyesen ,csak mondanám hogy ez az oldal ,azért van hogy segítsünk egymásnak. Nem azért ,hogy azt a tátongóan sok hülyeséget kiírjuk a fejünkből.
2019. júl. 11. 14:00
 10/12 anonim ***** válasza:

Tátongóan sok hülyeség? Olyanokra gondolsz, mint pl ez a kérdés is?

Egyébként elárulom, hogy csomó srác szemében irtózatosan taszító, ha egy csaj azzal kérkedik, hogy ő milyen szép. Még akkor is, ha csak poénból, mert egyrészt tudat alatt azt sugárzod ezzel, hogy nagyképű vagy, másrészt erre mit mondjon a pasi? Simogassa még ő is az egódat? Nem biztos, hogy sok kedve van hozzá, még akkor sem, ha tényleg jól nézel ki. Ha meg akár csak szintén poén szinten megemlíti, hogy “hát nem vagy azért bombanő”, akkor meg vérig sértődsz.

2019. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!