Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne mosolyo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne mosolyogjak állandóan, amikor vele beszélek?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki tetszik nekem,szimpatizálunk egymással. Akárhányszor beszélgetünk,vagy kérdez állandóan fülig ér a szám. Nagyon kellemetlen,mert látja,hogy zavarban vagyok.
2019. szept. 5. 20:51
 1/3 Thispain ***** válasza:
63%
Szerintem semmit.
2019. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
63%
Ja semmit! Latja hogy bejossz neki és ennek örülni fog akkor is ha nem kölcsönös az érzés.
2019. szept. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó, de nem tudok normálisan beszélni vele, mert végig mosolygok. Gondolják másra? Hogyan tereljem el a figyelmem?
2019. szept. 5. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!