Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találjam meg fb-on a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjam meg fb-on a srácot, ha nem tudom a nevét, csak azt, hogy hogy néz ki (azt nagyon😁), és hogy hol lakik?

Figyelt kérdés

Hogy melyik suliba jár, azt csak sejtem.

Próbáltam már olyan emberek ismerősei közt keresgélni, akik elég ismertek a városban, és hátha ők is ismerősök; kerestem már rá a gyanús sulira is, és annak a kedvelői között is, de nem találom.:( Van valami tippetek? Ti mit tennétek?


2019. szept. 7. 14:43
 1/6 anonim válasza:
Minden nap végig kell böngészni hasonló korú fiatalok ismerősei között abból a városból.Előbb-utóbb horogra akad, ha van látható képe a fb-on.
2019. szept. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A sulikedvelők ismerősei közt?
2019. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Insta? Nekem ott egyszerűbb mindig
2019. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyanús sulinak ha van fent névsora (arra figyelni kell, hogy ez évi legyen), akkor csak ott végig pörgeted az adott évfolyam neveit, és voilá, meg is van.
2019. szept. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kiszemeltem így 20 per alatt megtaláltam..

Írj be egy kezdőbetűt a keresésbe majd pedig addig keresd amíg nincs meg :)

2019. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!^^
2019. szept. 8. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!