Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám felhívni magamra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felhívni magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban aki tetszik de a folyóson (szerintem direkt amúgy ez lehet nem jó de nagyon bonyolult az egész story) nem néz rám. Mi az amit ha csinálok akkor tuti felnéz? Nem akarok sikítani egyet vagy ilyesmi csak olyan normál kereteken belül. Menjek neki "véletlen" vagy mit csináljak? Előre is köszönöm a segítséget.

2019. szept. 11. 20:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megírhatod a háttérsztorit akkor talán jobban tudok segíteni😀
2019. szept. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem is megírhatod a háttérstoryt :)
2019. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2019. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hú hát ahogy megjósoltam semmi de írtam neki. Röviden lerázott de ezt lehet csak én gondolom így mert többen mondták hogy szerintük nem. De mostmár legalább újra tudja hogy létezem. 😂😂
2019. szept. 20. 20:20
 15/15 A kérdező kommentje:
Mármint nem lerázott hanem inkább úgy mondanám hogy barátság zónába rakott vagy hát ismerős zónába nem tudom melyik rosszabb 😅
2019. szept. 20. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!