Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám felhívni magamra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felhívni magamra a figyelmet? (Iskolai bál)

Figyelt kérdés

Az iskolámban hamarosan megrendezik az iskolai bált, viszont nekem szükségem lenne egy kis segítségre.

Természetesen ott lesz a kiszemelt fiú is a bálon, így szeretném felhívni magamra a figyelmet, hogy észrevegyen. Persze nem ilyen ribizlis ruhákra/kinézetre gondoltam.

A lányok, de a fiúk véleménye is nagyon érdekel.

Először is, úgy gondoltam hogy a hajam göndör lesz, mivel ha egyenesre van vasalva, mindig lelapul, és csúnya lesz a hajam.

Másodszor, nem tudom hogy olyan ruhát vegyek ami bővebb, vagy olyat, ami kiemeli az alakomat?

És az utolsó a smink. Általában korrektort, szempillaspirált és egy kis szemöldökport használok. Most változtassak rajta? Vagy a kevesebb néha több?

Lányok! Ti miket szoktatok felvenni a bálra, milyen szokott lenni a sminketek/hajatok?

Illetve fiúk, milyen lányokat néztek meg egy ilyen iskolai bálon?

Köszönöm előre is a segítségeket!:)

16L



2018. okt. 13. 16:12
 1/5 anonim válasza:
100%
A göndör haj szerintem jó ötlet,a ruha legyen az alakkiemelős,sminket talán egy kicsi rúzzsal és egy kis szemfestékkel kiegészíthetnéd.
2018. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

A göndörhaj és az alakkiemelő ruha jó ötlet, viszont a sminket rondának találom a lányokon

17/F

2018. okt. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Hát én a bővebb ruhákat szoktam felvenni. A hajam egyszerű vagyis jól kifésülöm és szép hajpántot szoktam felvenni (hajam elég dús és vastag)

Smink egyáltalán nincs rajtam nem szeretem.L

2018. okt. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Öltözz be pikachunak. Vagy menj be bikiniben. Figyelemfelhívás legjobb módja.
2018. okt. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ruhából mindenképp azt vedd fel, amiben jobban érzed magad. Ha felveszel egy alakra simuló ruhát és utána megmozdulni is utálsz benne, akkor hiába figyel fel rád, max nézegetni tud. Szóval ha a bővebb (de ugyanúgy alkalomnak megfelelő) ruha a kényelmesebb, akkor inkább az és valami feltűnő kiegészítővel nyaklánccal, övvel, akármivel fel lehet dobni.

A hajam most növesztem, tök rövidről (2 cm) indult, így én nem tudok vele mást csinálni, mint haogyom, hogy göndören szétálljon, amerre akar :D Még kellene neki úgy 5 centi és fel lehetne lazán tűzni hátul -akkor ezt választanám, mert szabadon hagyja a nyakat és az szerintem totál szexi :) (már persze megfelelő ruhában, nyakékkel)


Nem vagyok sminkpárti. Szemceruza, kis füstös szemhéjpúder és valami matt rúzs. Gyakori, hogy az aktuálisan használt színű szemceruzával húzok halvány kontúrt és gyöngyházfehér rúzzsal tolok rá így felső réteget még.

2018. okt. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!