Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú az osztályban aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú az osztályban aki nem hagy békén, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most kerültem új suliba és igyekeztem mindenkivel barátkozni és jófejnek lenni. A fiú eleinte normálisnak tűnt, de aztán elkezdett nyomulni. Mondtsm neki, hogy van barátom, de nem fogalokozik vele. Délutánonként is írogat, meg többször hívott, napközben ha lányokkal vagyok akkor odajön és a többieket ignorálja, csak hozzám beszél. Tudja melyik buszokkal járok és ő is mindig azzal megy. Ma én bent maradtam a suliba órák után mért később volt valami rendezvény, amire ha hazamegyek már nem érek vissza időben. És ő is ott maradt, és végül egy barátom bátyja bentmaradt velem plusz egy órát, hogy ne maradjak vele ketten.

A barátomnak nem tudom hogy mondjam-e hogy ennyore rossz a helyzet, mivel ő nem a mi sulinkba jár és nem akarom hogy rosszul érezze magát emiatt.

Nagyon igyekszem kerülni a fiút, de már szinte megijedek ha hozzám szól.



2019. szept. 13. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

Ez már zaklatás. Szólj a szüleidnek, ők tudni fogják mi a teendő. Majd ők értesítik az osztályfőnököt. A srác minden bizonnyal mentálisan sincs rendben.

20/F

2019. szept. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
a pénteki kamugyár elkezdődött, zárás vasárnap 0 fele
2019. szept. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem kamuzom, légyszives vegyétek komolyan, nagyon rosszul érzem magam. Nincs jó kapcsolatom a szüleimmel, kizárt hogy szóljak nekik. A suliból vannak idősebb fiú haverjaim, akik nagyon rendesek és el szokátk küldeni, de őt ez nem érdekli.
2019. szept. 14. 09:06
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Őszintén mondd meg annak a srácnak,hogy hagyjon békén. Ha ezután sem hagy békén,akkor szólj a barátodnak,és akkor találjatok ki valamit.
2019. szept. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene a szülőn keresztül szólni az iskolának? Egyenesen az ofőnek, ofőjének, vagy az igazgatónak szólj. Esetleg a gyerek szüleinek?

De valóban olyan rossz a viszonyod a szüleiddel, hogy egy ilyen dologról ne tudjatok beszélni?? És ha ne adj Isten tovább fajulna a dolog?

2019. szept. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A gyerek szüleit nem ismerem, sőt e gyereket is csak 2 hete. És ha szólok az ofőnel mivel osztálytársak vagyunk, félek hogy utána esetleg bántani fog. (Eddig még nem bántott)
2019. szept. 14. 12:37
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha egyik ötlet sem tetszik, mégis mihez akarsz kezdeni?
2019. szept. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Én ha helyedben vigyáznék nehogy a pincéjében ébredjek de viccet félre téve én félnék a helyedben szóval szólj a pasidnak hogy segítsen lekoptatni
2019. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Osztalyfonok mindenkepp, ne szegyelld! Nem fog megverni.... Es fiukkal ne legyel jedves ha nem szeretnel semmmit.
2019. szept. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
* jeves=kedves
2019. szept. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!