Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú az osztályban aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú az osztályban aki nem hagy békén, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most kerültem új suliba és igyekeztem mindenkivel barátkozni és jófejnek lenni. A fiú eleinte normálisnak tűnt, de aztán elkezdett nyomulni. Mondtsm neki, hogy van barátom, de nem fogalokozik vele. Délutánonként is írogat, meg többször hívott, napközben ha lányokkal vagyok akkor odajön és a többieket ignorálja, csak hozzám beszél. Tudja melyik buszokkal járok és ő is mindig azzal megy. Ma én bent maradtam a suliba órák után mért később volt valami rendezvény, amire ha hazamegyek már nem érek vissza időben. És ő is ott maradt, és végül egy barátom bátyja bentmaradt velem plusz egy órát, hogy ne maradjak vele ketten.

A barátomnak nem tudom hogy mondjam-e hogy ennyore rossz a helyzet, mivel ő nem a mi sulinkba jár és nem akarom hogy rosszul érezze magát emiatt.

Nagyon igyekszem kerülni a fiút, de már szinte megijedek ha hozzám szól.



2019. szept. 13. 23:27
1 2
 11/11 anonim válasza:
Miért nem mondod el a barátodnak? Ha van egy kis vér benne tuti elbeszélget a sráccal és utána békén hagy. Legalábbis tuti falhoz szorítanám
2019. szept. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!