Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem hagy békén az...

Miért nem hagy békén az osztályban egy lány?

Figyelt kérdés
Állandóan gúnyolódik rajtam Lalinak hív mert göndör a hajam. Ma oda jött hozzám a padhoz és elkezdte húzni a hajam.:( és közben nevetett.. és elakart húzni a székkel együtt és lökdösött.:( Miért csinálta ezt? Az osztályban majdnem minden lány Lalinak hív de ők szerencsére még nem lökdöstek. 17/F

2013. szept. 3. 12:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
dugd meg,aztán majd lenyugszik a kis fruska:DD
2013. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

általában a leggyengébbet bántják az osztályba..

Nem megbántásképp, ezt félre ne értsd..

Ne hagyd magad, mert az nem jó.

Engem is piszkáltak általánosba, és volt olyan is, hogy lelöktek a lépcsőről, persze hogy a betonlépcsőről, és felszakadt a szám, és úgy bedagadt az alsó felső ajkam hogy az orromig ért, és úgy néztem ki mint akinek feltöltötték.. De nem adtam fel, és elkezdtem boxolni, hogy megtanuljam megvédeni magam. Az önbizalmat adott nekem, és a végén fordult is a kocka mert elég volt egy szó arra hogy a másiknak neki menjek, és meg is vertem, és büszke voltam magamra.:D

Mivel te fiú vagy ezért neked ezt nem szabad, de ha rá szólsz durvábban az még nem baj. Csak nem kell hagynod hogy elszálljon magától. Ha ütni próbál te védekezel. 17/L

2013. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerelmes beléd vazze:-) Csak a hajhúzás általában az oviban elmúlik. Ő még nem nőtte ki.
2013. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A Hamvas Béla Gimnázium és Szakközépiskolába járok nem Általánosba. Nem hinném hogy Szerelmes lenne belém mert akkor megmondaná. 16 éves a lány. én meg egy 17 éves fiú vagyok. Úgyhogy értelmesebb lenne ha megmondaná ha belém esett minthogy úgy fejezné ki magát hogy húzza a hajamat.:|
2013. szept. 3. 14:27
 5/16 anonim válasza:

Csapj a seggére máskor meg puszild meg az arcát karját vagy csak dobj puszit neki ilyenkor.

Kérdezz ilyeneket: tudod miért probal megütni egy lány egy férfit?

Ha jön a kérdés, hogy miért, akkor beszélj másról, nehogy válaszolj.

Szóval hülyítsd, domináld visza. Zavard össze.

Amúgy jó a csaj?

2013. szept. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Egy Plazacica.. De szerintem csak gúnyolódás céljából csinálja.
2013. szept. 3. 14:45
 7/16 anonim ***** válasza:
és te hogy nézel ki? mármint külső miatt teszi azt amit? mármint hogy gyengének tart,vagy butának vagymi? nem sértésképp írom!
2013. szept. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mivel hogy kisegítő iskolába jártam ahol tény hogy sok volt a hülye így hát gondolom Fogyatékosnak hisz vagy nem tudom. Külsőre nem nézek ki valami jól Kiállóak a füleim csodálkozok hogy azt nem vették még észre és ezért van göndör hajam és ezért hív úgy minden lány hogy Lali de még egy sem tépte meg a hajamat csak ez a lány. Amikor odajött hozzám egyből húzta a hajamat és mondta milyen Lalis a hajam és utána a székkel együtt akart elhúzni csak nem jött neki össze mert én fogtam az asztalt hogy nehogy elhúzzon.
2013. szept. 3. 15:02
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne légy már ilyen izé! Szedd össze magad férfiasan önbizalommal telve!! Holnap menj oda hozzá, ragadd meg és smárold le!! :)
2013. szept. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja, és ezt komolyan mondom... simán megdughatod! Igaz, hogy Lalinak fog szólítani vágig, de ez ne érdekeljen xD
2013. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!