Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat valamit vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Van egy lány, egy helyre járunk suliba (de óránk egyszerre kb soha sincs), snapen ha küldtem valamit mindig rám írt, és elkezdtünk beszélgetni. Amikor nem volt jó a snapchat, egyből rám írt máshol is, hogy tudjunk beszélni, szóval azt hittem hogy érdekelhetem. Beszéltünk is pár napot, hajnalban volt hogy felhívott, és ott is tök soakt elbeszélgettünk, meg jó is volt. De aztán utána egyre flegmább lett, sokkal ritkábban ír, van hogy órákig nem, pedig fent van, legutóbb már vissza se írt, most nem tudom, hogy azért csinálja mert azt akarja hogy "küzdjek" érte, vagy nem érdeklem.

Megkérdeztem a lány ismerőseim is, de ott is mindenki mást mondott, nem tudom mi lehet. Szerintetek?


2019. szept. 14. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Megunt téged.
2019. szept. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is.
2019. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rájött, hogy te is akarod őt, így már nem vagy továbbá izgalmas.
2019. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!