Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat valamit, vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit, vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)Elég hosszú lesz,ezért előre is bocsánatot kérek. De szeretném,ha nagyjából egészben látnátok a történetet.

Szóval. Van egy fiú,akivel a nyáron ismerkedtem meg. Együtt dolgoztunk,és jóban lettünk. Munkában is beszéltünk,vagy ha éppen nem együtt voltunk beosztva,akkor facebookon beszélgettünk. Nagyon megkedveltem,úgy érzem,többet szeretnék,mint barátság. Ezt neki nem akartam elmondani,de mégis megtudta. Azt nem tudom,hogy ő hogyan érez. De úgy viselkedik velem,mintha kölcsönös lenne a vonzalom. Simogat,becézget,mindig nagyon közel jön,ha beszélünk,és akkor is,ha éppen nem,csak állunk egymás mellett.Van olyan,hogy csak úgy random bemegyek hozzá melóba,ha nem dolgozom. Olyankor leülök a medence szélére,ő pedig vagy mellém ül,vagy leguggol elém, a szemembe néz,és úgy beszélünk.Volt már párszor olyan,hogy annyira közel hajolt hozzám,hogy szinte megcsókolt,de valamiért mégsem. Hazafelé pedig elkísér egy kicsit,pedig neki ez kerülő. És igazából itt jön a "probléma". Legutóbb mentünk haza, megálltunk még beszélgetni. Aztán mondtam,hogy akkor én megyek haza. Elindultam,de ő utánam szólt,hogy se puszi,se ölelés,semmi? ... Visszamentem,megölelt. És álltunk egymás előtt,felnéztem rá,ő meg le rám,teljesen olyan volt,hogy most tényleg megcsókol. Pont olyan volt. A nyakamra tette a kezét,meg simogatta az arcom,meg nézett rám nagy szemekkel. Aztán kicsit jobban lehajolt. De mintha meggondolta volna magát, elkezdett az orrommal szórakozni. (mindig ezt csinálja,mint ahogy a kisgyerekeknek szokták, viccből,játékosan.)

Miért csinálja ezt? Szerintetek is csak szórakozik??(mert szerintem elég valószínű,egyébként) És mégis miért???

Köszönöm,ha végig olvastad,és azt is,ha válaszolsz! :)

Szép délutánt ;)

(18/L)


2016. szept. 22. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy bejössz neki! :)

Ha tényleg bejön akkor siess és hajts rá

2016. szept. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shai-Hulud ***** válasza:

Nyuszi alak........ :-D

Legközelebb ilyenkor rá kell kiabálni, hogy "ha nem csókolsz meg, sikítok!" - ez biztosan használ! :-DDD

2016. szept. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szórakozik,csak bátortalan. Egy kicsit segíthetnél neki. Ha mondjuk lepippantanád,abból biztosan tudná hogy szabad a pálya...
2016. szept. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!! :)

Azt kihagytam,hogy ezen a héten kezdte az egyetemet. És egyre kevesebbet beszélünk. Mindig írok neki,de sose akar beszélni,aztán már én se keresem,ha ő nem akarja. Nem is hiányzom neki,ezek szerint. De élőben meg olyan,mint ahogyan leírtam..A héten 2-szer írtam neki,és meg se próbálja fenn tartani a beszélgetést. Én próbálkozom,de kb lehetetlen. :( Szombaton találkozunk utoljára úgy,hogy dolgozik. És nem tudom mi lesz utána. Ha nem is keres,akkor találkozni sem fogunk,pedig ő mondta még régebben,hogy simán tudunk találkozni majd máskor is..

#3,azzal kicsit várnék még :D

2016. szept. 22. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!