Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon ebből mire következtesse...

Vajon ebből mire következtessek? Akarhat tőlem valamit vagy csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Elore elnezest kerek az ekezetek es esetleges irashibak miatt.(telefonrol irok/pillanat)

Na szval , van egy fiu aki az osztalyomba jar..legyen a neve X amikor xre nezek teljesen elpirul,van ugy h becezget vagyis nem a rendes megszokott nevemen szolit hanem vmi szebben. X egyebkent egy teljesen atlagos kinezetu fiu se nem helyes se nem csunya..tudjatok olyan mackos kinezetu.Nagyon kedves velem..kicsit zizzent de am ha megismeri az ember egy aranyos romantikus macsos fiut kap. Nos tehat a minap baratnom keresere poenbol rairtam hogy hozzon egy tabla csokit es nezzen meg velem egy filmet. Ma reggel a padomon talaltam ket csokit...en nem hittem h. Elhozza..mire veljem ezt?megprobaltam visszaadni de nemfogadta el...egyik csokit baratnomnek hozta(csak neki kertem) a masikat(egy szives milkat) nekem hozott..hat en meg teljesen ledobbentem. egyebkent nagyon jol esett meg is koszontem neki hiszen meg sohasem kaptam valentin napra semmit... szerintem valamit nagyon akar tolem..viszont nekem most fontosabb a tanulas es nem akarok meg fiut.nem kert a csokiert cserebe semmit viszont en egy olelessel meghalalom majd...Nem szeretnem ot megbantani...ha esetleg o tenyleg akar tolem vmit hogyan mondjam el neki hogy nekunk ez meg tul korai??nemtudom mitevo legyek...nem akarom megbantanibes a lelki vilagaba belegazolni...Mi a velemenyetek , mit tegyek ha az ido multaval o egy baratsagnal tobbet akar?


2015. febr. 16. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, nagyon szeret és tisztel téged a leírásod alapján.
2015. febr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!