Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Random ráírni egy szimpatikus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Random ráírni egy szimpatikus lányra? Érdemes? Bukhatok rajta?

Figyelt kérdés
Mármint értem én hogy vagy igen vagy nem de úgy még én sosem csináltam ezelőtt és így kezdőként úgy érzem hogy buknék vagy beégnék csak nem tudom miért. Lehet azért mert én sose voltam az a központi ember aki mindenkivel jóba van/mindenki kedvence? Talán a visszautasítástól félek pedig több ezernyi lehetőség akad meg manapság az online ismerkedés (tinder stb oldalakat kihagyva ) divatos vagy hogy írjam. Tehát hogy nem egy ember ismerkedett meg azért mert volt bátorsága ráírni a kiszemeltjére.Esetleg tapasztalatok vagy hogy egyes helyzetek hogyan kéne kezelni tudtok-e segíteni ?

2019. szept. 23. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Veszíteni nem veszíthetsz vele szerintem. Gondolj arra inkább mi lenne ha válaszolna 🙂...

A pozitív oldalát kell nézni.

De mi lenne ha nem válaszolna? Semmi!

Személy szerint én amikor ráírtam a kiszemeltemre nem válaszolt, de remélem neked több sikered lesz!

Ha rá írsz nyugodtabban fogsz este lefeküdni aludni, hogy ezt is megtetted és nem kell azon izgulnod, mi lett volna ha...

2019. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elsővel egyet értek!

Miért mindig a rossz oldalát nézitek?Nyugodtan írj rá!!

Nem hiszem hogy olyan rossz dolgot írna. Még az is lehet hogy neki is szimpi vagy:).

2019. szept. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan írj rá.

Jó tanács: már az elején mondd el neki, hogy tetszik neked.

2019. okt. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!