Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti örültök, ha a kiszeme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti örültök, ha a kiszemelt lánynak több fiú is udvarol, vagy nem?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a kérdésem bővebben, hogy: tegyük fel van egy lány. Tetszik nektek, de még nem mertétek megszólítani (egy suliba jártok). Örültök neki, ha több fiúnak is bejön, meg udvarolnak neki, vagy inkább azt szeretitek jobban, ha egy fiúval se beszél (kábé)? Vagy csak nagyon kevéssel.



Köszi a válaszokat!


L



2019. szept. 23. 20:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Inkább kevéssel, mert ahogy ismerem a lányokat, azonnal mennek a jobbhoz, ha jön.
2019. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
A második.
2019. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Én sose csináltam nem voltam sok ember között és nem udvaroltam soha, mert visszafogott és introvertált vagyok (szerintem).. Viszont neten PRÓBÁLOK ismerkedni végre valakivel aki elfogad, és ha csak észreveszem hogy több fiú foglalkozik vele, akkor máris féltékenység érzés van bennem és hogy elveszíthetem mert sokan nyomulnak rá, az az ujabb csalódás pedig nekem nem kell. Nekem olyan kell aki csak velem foglalkozik, a többi fiút pedig ignorálja igy ne udvarol neki senki, legyen csak hűséges. Ha ilyen lenne és látnám hogy nem érdeklem akkor feladnám, de ha megkérdezem és megmondja hogy én érdeklem, akkor alap hogy a többi fiút ignorálja.

Egy szóval: NEM... Kicsit sem örülnék

18f

2019. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessen másokkal is, de ne udvaroljon neki mindenki.
2019. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Van egy egészséges határ ebben is,nyilván ne az egész iskolával beszélgessen,de legyenek mások is ne csak ény
2019. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha a kiszemeltednek csak lány barátai vannak, az zavar?
2019. szept. 23. 20:46
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
3-as vagyok, ha CSAK lány barátai vannak az nekem pont tökéletes, fiúkra nagyon féltékeny lennék, de a lányok se vigyék bele ilyen bulikba vagy valami normálatlan dologba.
2019. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
#3as na én pont ilyen vagyok csak lányba. Egyébként szerintem ez nem hiba, hanem csak szimplán ilyen a természetünk, és mivel nem vagyunk egyedül így nyilván van egy hozzánk illő pár is. ☺️
2019. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
3-as vagyok, hát ha elfogadó és hűséges vagy érted megyek de nem mész tőlem soha többet sehová, az biztos! :D
2019. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#3

Jó fej vagy én látom.:D

Amúgy én nagyon hűséges típus vagyok, na meg nagyon őszinte is. De már elrabolták a szívem, és egy életre szóló utat akarunk együtt megtenni.

Kívánom neked/nektek is azt a szerelmet amire rátaláltam. :)

2019. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!