Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit válaszolnátok arra hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszolnátok arra hogy "Dugtál már? "

Figyelt kérdés
Csak szerintem iszonyat paraszt kérdés
2019. szept. 23. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Az igazat.

1. Ha szégyelled, ne csináld.

2. ha nem szégyelled, elmondhatod.

2019. szept. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Aki így kérdezi meg, annak nem is válaszolnék.
2019. szept. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%

Hát igaz hogy srác vagyok és tőlem az életbe nem fog kérdezni semmit egy lány se, de az biztos hogy az ilyen nem egy elfogadó hűséges lányra jellemző amilyet én szeretnék. Szóval esélyes hogy tiltanám, nem tudom..

Az a srác aki meg ilyet kérdez egy nagy barom paraszt, nem szeretetet akar csak dugást.

18f

2019. szept. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
"igen, anyáddal"
2019. szept. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13%
Nem paraszt kérdés, hanem ebből a kérdésből nagyon sok mindent meg lehet tudni a lánytól a válasza alapján. Nagyon jól ki lehet ismerni az adott lányt milyen típusú a válaszától.
2019. szept. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
3-as vagyok igy van abból ki lehet ismerni, csak sajnos ettől egy lány félre ismerhet, és egy épp eszű lány ilyen kérdés után tilt. Én is megkérdezném hogy "Lefeküdtél e már valakivel?" de csak azért mert szeretném ha olyat találnék aki nem volt még fűvel fával, hanem vár a hűséges igazi kapcsolatra..
2019. szept. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
Mért b+ hogy kérdezzék? vegyítetted e már nemi testnedveidet máséval xd?
2019. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!