Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit válaszolnátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Mit mondanátok, ha egy fiú, akivel tényleg jóbavagytok (és egyébként sejtitek/tudjátok, hogy szerelmes belétek) megkérdezné, hogy szerettek-e vele beszélgetni, vele lenni(mondjuk ha ti nem avygtok belé szerelmesek) nem akarnátok megsérteni és azt mondanátok, hogy igen(tehát mindenképp ezt mondanátok) vagy az őszinte véleményetek? ..és egy másik kérdés nagyon férfiatléannak találjátok, ha egy fiú ilyet kérdez(tehát ha kicsit érzelmesebb típus, ezt olyan szempontból kérdezem, hogy ha még nem is vagytok belé szerelmesek el tudnátok őt képzelni valaha is, hogy jártok?)
2017. nov. 12. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jóban vagyunk, de nem akarok semmit se tőle, akkor megmondanám, hogy igen, jól érzem magam vele, de csakis barátként.
2017. nov. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont ismerek egy ilyen fiút. Szeretek is vele beszélgetni, szívesen vagyok vele. És semmi baj nincs azzal, ha ezt megkérdezi :)
2017. nov. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont tegnap kérdezte meg tőlem ezt egy fiú és én meg is mondtam őszintén, hogy szeretek vele beszélni, de nem több, mint barát.
2017. nov. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!