Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek milyen lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek milyen lányok tetszenek kűlsőre? Illetve lányok nektek milyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Nekem személy szerint a legjobban ezek a lányok jönnek be! Hosszú derékig érő szökésbarna vagy barna haj, persze a szőke vagy akár a vörös , fekete is jól állhat sokszor a nálam fiatalabb lányok jobban tetszenek 15-16 . Persze nekem 14-19 van a korosztály. Kék szem, persze lehet barna vagy zőld is szép tud lenni az is, szép arc (szerintem ez mindenkinek :D) na meg a vékony lapos has. De még az is tetszik, ha nem

teljesen lapos a hasa a lánynak, hanem ettől elválasztja 1 max 2 kg. Formás testalkat. Szóval ne legyen sovány meg duci sem. Én rám páran mondták már, hogy helyes vagyok. Barna szemem és barna hajam van. Azt mondanám magamra, hogy majdnem vékony vagyok. Mert a tzs-m legutóbbi fél éves méréskor. 13,9%-ot mértek. És több mint 1 évet edzettem, de most pihenek ha nem is hagyom abba. Szolnok megyei vagyok egy faluval arébb már Heves megye van... Van egy kis egóm. De kedves,jószándékú vagyok. És van humor érzékem... Illetve így mellékesen. Mi megyünk East Fest-re. És az egyik haverom aki nem velünk jön. De haverunk. Azt mondta, hogy na majd ő East Fest-en megtalálja a párját. Erre mennyi esély van, hogy pont ott talál barátnőt?! Tudom, hogy lehetséges. De ő neki legalább 2-3 feles kell, hogy oda nyugodtabban merjen menni egy lányhoz. Ami mondjuk nem sok pénz. Ha nem iszik akkor még tavaly látszott rajta, hogy streszesen megy oda. Bár azóta lehet legyőzte ezt az érzést. De amúgy helyes gyerek és van dumája szóval simán talál magának csajt. De már 18 éves és kezd önbizalomhiányos lenni.

Én 17/F vagyok.

És előre köszönöm a válaszokat!



2019. júl. 3. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Hosszú haj, vilagosabb bőr, vekony, sportos lanyok.


Ha szemuveges es vagy fogszabalyzos az csak hab azon a tortan.

2019. júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A fogszabályzó nekem is tetszik!
2019. júl. 3. 18:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Magas, vékony, barna hajúak.
2019. júl. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, na meg nekem is tetszenek a magasok is 181 cm vagyok. És szeretem az ilyen 175 cm körüli magasságot egy lánynál. De nekem a masság az úgy van, hogy 158-181 cm!
2019. júl. 3. 19:53
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Ahogy látom, kedves kérdező, neked mindegy, csak legyen rajta lyuk :DDD


Hát nekem a magas, vékony, barna hajú fiú jön be, aki a barátom

2019. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
17/F vagyok.Nekem a kulturáltan elhízott kicsit teltebb,kerek,nagyon széparcú,hosszú hajú lányok jönnek be.Hajszín terén szőke a gyengém az se baj,ha festett,szemüveg is nagyon bejön.Korban legyen annyi,mint én vagy tőlem egy-két max három évvel idősebb.Egyéb kitétel nálam,hogy ne cigizzen,valamilyen szinten értelmes legyen, tehát ne az a s*gg,legyen humora,ne legyen veszekedős,és szeressen.
2019. júl. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Külső belső nélkül nem sok... Erre elkezdted sorolni a külső személyiségjegyeket. De elég ostoba dolog így kategorizálni, ennyire konkrétan mivel ha valakivel kijössz akkor nem fog érdekelni ez a sok külsőség. A történet felénél már alig lehetett érteni, hogy magadat akarod eladni vagy a félénk/nem félénk haver/nemhaverod. És bármi lehetséges akkor is ha kicsi rá az esély, de felesleges ezen pörögni majd minden adja magát. A legfotosabb, hogy ismerd meg legalabb egy kicsit a csajt ne csak a haját szemét alakját ... csekkolgasd.
2019. júl. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem külsőre sosem voltak nagy elvárásaim. Inkább a belső a meghatározóbb számomra.

Legyen vonzó számomra és annyi elég. Ne az a bottal sem kategória. Plusz legyen haja. Ez nem a kopaszok/nagyon rövidhajúak ellen irányul,pusztán csak hajfétisem van,imádom ha puha,túrható,bele lehet markolni csókolózás közben.

Anno mindig azt mondtam nekem sose lesz szőke palim aki dohányzik és iszik,a mostani barátom pedig pont szőke és 12 éves kora óta cigizik,alkalmanként,bulikban iszik. De a szíve aranyból van. Figyelmes,humoros,gyengéd és férfias. Nagyon kedves,hűséges és szeretnivaló srác. Szóval ennyit az ideálokról. Sokkal fontosabb mi rejlik belül egy emberben,mint az hogy milyen magas vagy milyen színű a haja. Ha a pozitív személyiségjegyei lenyomják az esetleges rosszabbakat,mar nyert ugyed van.

2019. júl. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!