Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szégyenkezem ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyenkezem ennyire barátnők terén?

Figyelt kérdés
Túlságosan válogatós vagyok. Mindig találok egy kifogást, hogy xy-nal “gáz” lenne összejönni, mert mindenki ismeri, mert már xyz-nek az exe stb. Hogyan tudnám ezt leküzdeni? Eddig egy lány volt akivel smároltam (nem buliban, hanem randin), de vegül nem jöttünk össze. Azóta pedig sosem találok olyan lányt aki “megfelel”. Pedig én sem vagyok olyan snob ember. (És igen, vonzódom a lányokhoz, nyaraláson simán összejöttem egy lánnyal, csók és orál volt ,3 estén keresztül kavartunk). Olyan érzésem van, mintha már kiőttem volna a vàrost ahol lakok (120000-es város). Valaki segítene leküzdeni ezt az érzést?

2019. szept. 30. 22:16
 1/1 Kis Lucy válasza:
Nem baj ha figyelsz az ilyen dolgokra. Persze, azért ennyire komolyan se kell őket venni. Biztos hallottad már te is, hogy tökéletes ember nem létezik. Szóval, bármilyen lánnyal is ismerkedsz meg, mindig lesz majd valami ami nem fog tetszeni benne. Szerintem próbálj meg egy olyan lányt találni akivel hasonló az érdeklődési körötök, (ergó: bele tudtok kezdeni egy értelmes beszélgetésbe) és akinek azért van egy kis esze (és nem egy hülye liba). Ha pedig a közeledben nem találsz ilyet, vagy hasonlót akkor próbálkozz meg az internetes ismerkedéssel. Jó, nem a legszemélyesebb, de ha egy normális embert fogsz ki, akkor abból már lehet egy normális kapcsolat is. :)
2019. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!