Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok ti mit választanát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok ti mit választanátok barátok/barátnő, barátnők/barát? Ki/kik a fontosabbak nektek

Figyelt kérdés

2017. aug. 14. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a helyzet, hogy ketten vagyunk szerelmesek egy fiúba egy adott barátnőmmel, akkor a barátnőmet választom akkor is, ha a fiú viszonozza a szerelmemet (és ez nem csak duma, már megtörtént)


Ha a fiú azt akarja, hogy dobjam el konkrétan a barátaimat érte, akkor is a barátaimat választom. Na nem szakítanék a fiúval, de megmondanám neki, hogy nem oké, hogy elszakít a barátnőimtől.

2017. aug. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Valószínűleg,ha szerelmes lennék akkor a barátaim és a párom is ugyanolyan fontos lenne nekem, úgyhogy igyekeznék mindkét félt "megtartani".
2017. aug. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Eleg nehez kerdes amugy, lany vagyok.

Ha a fiu kenyszeritene, hogy dobjam el a barataimat erte, biztos a fiut dobnam, mert ez nem normalis.

Ha a barataim sorra elhullanak mellolem, mikozben baratom van, akkor keresnem magamban a hibat.

De szerintem a baratok fontosabbak, mint egy partner. Igaz, hogy o is olyan, mint egy legjobb barat, de nem ugyanaz megsem elmenni vele koncertezni, mint pl nehany barattal.

2017. aug. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Én a barátomat választanám. Nagyon szeretem a barátnőimet...de a barátomat jobban. Vele sokkal őszintébb vagyok... És annyira nem vagyok jóba a barátnőimmel sokkal másabbak mint én és hát sajnos ezért sokszor megbántanak:(
2017. aug. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz barátnők nem féltékenyek a szerelmemre, az igaz szerelmem pedig a barátaimra.
2017. aug. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Stark2000 ***** válasza:
Barátok, egyértelműen! Lányból rengeteget lehet találni. Akit a barátomnak nevezek hosszú ideje, olyanból nincsen sok, és meg is kell becsüli őket! :) Szerintem intelligens ember nem állítja választás elé a párját. Hiszen mindenki azt akarja, hogy a párja boldog legyen, nem? :)
2017. aug. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sincs.
2017. aug. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Barátnők,főleg hogy csak egy van. 😐

Sad life....😅

2017. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van párom és sajnos volt nagyon hosszú idő, amikor a barátaimra több időt fordítottam mint rá... olyanokra is akik meg se érdemelték volna, de rájöttem, hogy nekem ő sokkal fontosabb. Persze ez nem azt jelenti, hogy a barátaimat én hanyagolom, de ha a párom valamit akar akkor természetesen megcsinálom és nem mondom neki azt, hogy "bocsi majd később" vagy ilyenek.
2017. szept. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!