Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám segíteni transzl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám segíteni transzlány osztálytársamat, hogy a női létbe egyre jobban be tudjon illeszkedni? Barátnők vagyunk.

Figyelt kérdés
2018. febr. 1. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Most ő srác ? Vagy lány ?

Miért érzi hogy transznemű .

2018. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő "lány". Fiúból lány. Már régen akarta ezt az egészet, és most felvállalta. Alapból lányos kinézet és outfit. Szóval szerencsés ebből a szempontból. ;)
2018. febr. 1. 19:15
 3/9 anonim ***** válasza:
fiu akar lanykent elni, vagy lany testbe szuletett es fiukent akarja elni az eletet? bocsi, de nekem sem vilagos. ha ezt megirod, akkor tudunk tovabbi tanacsokkal szolgalni.
2018. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

3# mit nem értesz? " Lány"

Vagyis szerencsés, mert " lányos"

Vagyis fiú, csak lányos.


Szerintem hívd át pizsipartira. Vagy valami , manikűrözzetek együtt. ha neki ez kell . :) Ha kedveled . Ezt akarja ez segíthet neki :)

2018. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mit nem lehet érteni?

biológiailag fiúnak született, de lelkileg lány

2018. febr. 1. 19:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha olyanokat csináltok együtt mint alapból más barátnőiddel akkor az jó :)
2018. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, kezeld úgy, mint egy lányt, mert neki az önbizalmat fog adni és hálás lesz, amiért valaki elfogadja őt, amilyen. Ennek tetejében még jól is fogja érezni magát veled, ha szórakoztok, stb. :)
2018. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne akarj minden áron “segíteni” neki ebben, ne görcsölj rá. Csak csinálj vele úgy, mint bármely más barátnőddel :) vagyis ne pizsipartizzatok meg mani-pedizzetek, az annyira amerikai filmes klisé, ilyet szerintem senki sem csinál a való életben (legalábbis én biztos nem) :D
2018. febr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

Bocsi, 3. vagyok, a kerdezo kiegeszitese nem latszott, mikor en irtam a valaszom!!!

Amugy meg ugy segisd, ahogy eddig. Semmi extrat nem kell csinalnod szerintem.

2018. febr. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!