Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha egy fiú leszóllitana...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy fiú leszóllitana titeket ismerkedés céljából tömegközlekedési eszközön pl. vonat, metró, busz mit reagálnátok, szóba állnátok vele kort is irjatok?

Figyelt kérdés
Elküldenétek vagy beszélgetések vele örülnétek neki hogy odajött, történt már ilyen veletek?

2019. okt. 1. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Sosem történt ilyen, de hogyha kulturált, nem bunkó, akkor természetesen nem reagálnék rá rosszul :)
2019. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Velem történt ilyen 2x is, be is akartam ismerősnek jelölni, de nem találtam, kb 200 Szabó Tibort meg Molnár Józsefet találtam helyettük, de őket nem(fél év volt a 2 eset között, nem 1xre történt)
2019. okt. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Hát ha ügyes :)

Egyszer volt egy, de olyan tolakodó volt, hogy elzavartam:D

2019. okt. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha normális és szimpatikus, nem küldeném el.
2019. okt. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer szólítottak le a buszon, a csávó azóta se hagy békén, előző évben meg kellett változtatnom az egész reggeli rutinomat miatta hogy többet ne találkozzunk a buszon (azelőtt mindig ugyanazzal ment suliba mint én).

Szóval ja, nem lennék elragadtatva egy újabb leszólítástól de amennyiben normális a fiú (és nem zaklat hónapokig :) ) illetve van is miről beszélgetni akkor elbeszélgetek vele, naná.

18/L

2019. okt. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig sietek valahova, szóval nincs időm megállni bárki szólítson is le. De amúgy ha egyszer ráérnék és kedves, szimpatikus lenne az illető, akkor örülnék neki. Szerintem az a jó, ha ilyen spontán a beszelgetés, tehát nem rögtön elhívod valahova és azzal szólítod le, akkor én biztos lepattintanám. De ha elkezdtek valamiről beszélgetni, és a végén elhívod, akkor annak már jóvaaaaal több esélye van, hogy igent mond :). De magmból kiindulva arra figyelj, hogy ne tartsd fel az illetőt, mivel akkor lehet nem azért fog lerázni, mert veled van a baj, hanem mert dolga van éppen.
2019. okt. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Na, errefelé a normálisabb lányok járnak, ahogy látom.

Ha szerezni akarsz életre szóló megaláztatást és nyilvános lebőgést, akkor csak próbáld meg nyugodtan.

2019. okt. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, várom a többit is.
2019. okt. 2. 16:08
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos engem még értelmes fiú nem talalt meg csak a perverzek🙄🙄
2019. okt. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha értelmes, normális, nem tolakodó, mellesleg tetszik is, akkor igen, azt hiszem tetszene a szitu és beszélgetnék vele. Bár nem vagyok tini, ez a fajta ismerkedés nekem sokkal pozitívabb, minthogy valaki bejelöl facen. Szóval hajrá. Mit veszthetsz?

23/N

2019. okt. 6. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!