Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van ötletetek, hogyan találhat...

Van ötletetek, hogyan találhatnék meg valakit, akit nem ismerek, csak egyik nap láttam a metróban és egymásra mosolyogtunk?

Figyelt kérdés
Én felfele mentem a mozgólépcsővel, ő meg lefelé. Rögtön kiszúrtuk egymást, mosolyogtunk. Majd egymás mellett elhaladtak a mozgólépcsők, de mindketten hátra fordultunk. A veledutaztam.hu-n már néztem. Más ötlet? (24/N)

2015. jan. 17. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem leszek jó?
2015. jan. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Naponta négyszer történik velem ilyen. Kétszer oda, kétszer haza. Szerinted emlékszik?
2015. jan. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el erre a helyre egy táblával és állj ott, a találkozás időpontja körül pár napig, hátha megint találkoztok.
2015. jan. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt vagyok, cica! :)
2015. jan. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy emlékszik-e. Lehet, hogy igen,lehet hogy nem. De egy esélyt adnék a dolognak, hogy hátha. De ha nem is emlékszik, úgy láttam, tetszem neki, szal nyilván akkor is tetszenék, ha újra látna, mégha nem is emlékezne rám.
2015. jan. 17. 23:56
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Csak azt neztem hogy mi az a madarfeszek a fejeden. Bocsi.
2015. jan. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy nagyon kövér, 10 pasiból 9-nek tetszenél.
2015. jan. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!