Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fogom még látni?

Fogom még látni?

Figyelt kérdés

A sztori a következő: december 5-én reggel 7.20 körül felszállt egy lány (a Határ úton?) a metróra.

Én átadtam neki a helyet, hogy leülhessem, szemeztünk előtte/utána, majd a Lehel téren leszálltam, és elköszöntem tőle. Ő szerintem a Dózsa György úton szállt le, mert már felöltözött. Nagyon szeretném megtalálni, és nem szeretném a véletlenre bízni, bár jó lenne véletlenül összefutni megint. Szóval ha bárki tud segíteni a személyleírás alapján, azt megköszönöm. Fiatal, aranyos, barna hajú, kb 170cm magas lányról van szó. Full kék kötött kabát, kék sapival és kék sállal. Köszönök minden segítséget előre is. Ha véletlenül idetalálna, akkor elérhetőséget privátban elfogadnék. Bizonytás, hogy tényleg Ő az, ha elmondja miben voltam/mit csináltam pontosan. Tudom, hogy ez nem a legjobb módszer, de mint írtam, nem szeretném a véletlenre bízni. Minden jót Mindenkinek!



2014. dec. 5. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Átadtad neki a helyet = papucs vagy tehát nem érdekelnéd.
2014. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 opened paradise ***** válasza:

Reméljük,drukkolok hozzá.

De legközelebb menj is oda,ne utólag bánd.

2014. dec. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez nagyon ostoba felfogás. És ezért kár volt hozzászólnod. Pont nem vagyok se papucs, se más lábbeli. De köszönöm a segítséged.
2014. dec. 5. 18:36
 4/6 aladar12 ***** válasza:

nem hiszem, hogy fogod. én csak amikor az 4:20-as metróval jártam láttam mindig ugyanazokat az arcokat.

de azért sok sikert :)

2014. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
utazz sokat arra metróval és csak összefuttok:D
2014. dec. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

a következő munkanap már megtörtént :D

köszi a segítséget Mindenkinek :D

2014. dec. 18. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!